شرکت زوهو همه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود را یکپارچه کرد

شرکت زوهو همه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود را یکپارچه کرد

همکاران سیستم- شرکت زوهو (Zoho)، یکی از عرضه‌کنندگان مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری در هند هشت محصول خود را در قالب محصول جدیدی به نام CRM Plus عرضه خواهد کرد.
به گزارش وب‌سایت venturebeat، شرکت زوهو تا پیش از این چندین محصول مختلف در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) عرضه کرده است، اما حالا قصد دارد همه محصولات خود را در قالب پلت‌فرم جدیدی با نام CRM Plus در اختیار مشتریانش قرار دهد. شرکت زوهو از این محصول با عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین محصول عرضه‌شده از سوی خود یاد کرده است و آن را اولین یکپارچه‌سازی محصولات خود دانسته است.

رئیس زوهو درباره محصول جدید این شرکت گفته است: راهکارهای قبلی این شرکت در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری بیش از هر چیز بر عنصر فروش تمرکز کرده بود و عنصر «ارتباط» در آن غالباً فراموش می‌شد. هدف زوهو از عرضه محصول جدید این است که ارتباط با مشتری را از طریق ابزارهای ویژه پشتیبانی، فروش و بازاریابی تقویت بخشد.

شرکت زوهو در این اقدام شش محصول قبلی خود (CRM, Support, Campaigns, Survey, Projects,  و  Reports) را به همراه دو محصول جدید خود (Sales IQ و Social) یکپارچه کرده است و آنها را در قالب محصول جدید عرضه خواهد کرد. کسب و کارهای مشتری شرکت زوهو خواهند توانست با پرداخت ۵۰ دلار در ماه به ازای هر کاربر از این محصول استفاده کنند.
شرکت زوهو در پاسخ به این سؤال که چرا یکپاچه‌سازی این محصولات قبلاً انجام نگرفته است، گفته است ما عمداً این محصولات را یکپارچه نکرده بودیم، چون این محصولات در حال تکامل بود و باید منتظر می‌ماندیم تا هر کدام از آن‌ها به تکامل لازم برسد