شرکت زوهو مشتریان سیلزفورس و مایکروسافت را جذب راهکارهای CRM خود می‌‏کند

شرکت زوهو مشتریان سیلزفورس و مایکروسافت را جذب راهکارهای CRM خود می‌‏کند

همکاران سیستم- شرکت زوهو که یک عرضه‏‌کننده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است تلاش می‌‏کند مشتریان شرکت‏‌های بزرگی مثل سیلزفورس و مایکروسافت را جذب راهکارهای خود کند.
به گزارش وب‏‌سایت infoworld، شرکت زوهو (Zoho) اخیراً مجموعه‏ جدیدی از قابلیت‏‌ها به راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود افزوده است تا از این طریق بتواند مشتریان شرکت‌‏های رقیبی مثل سیلزفورس و مایکروسافت را جذب خود کند. زوهو ادعا کرده است در حال حاضر روزانه ۳۰ مورد مهاجرت از راهکارهای شرکت‏‌های رقیب به محیط راهکارهای خود را تکمیل می‌‏کند. بنا بر این ادعا، اکثر این مهاجرت‏‌ها از راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری شرکت‏‌هایی مثل سیلزفورس و مایکروسافت صورت می‌‏گیرد.
نسخه به‌‏روزشده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری زوهو دارای قابلیت‏‌های ویژه‏‌ای در زمینه مدیریت قلمرو است. این قابلیت به شرکت‏‌های کاربر اجازه می‌‏دهد مشتریان خود را بر اساس عوامل و معیارهایی مثل درآمد یا محدوده جغرافیایی تقسیم‌‏بندی کنند. یکی دیگر از قابلیت‏‌های جدید این راهکار این است که توانایی پیش‌‏بینی میزان فروش بر اساس محدوده‏‌های جغرافیایی را به کاربران می‌‏دهد.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‏‌های راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری که برای شرکت‏‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌‏گیرد این است که باید قابلیت استفاده از ماژول‏‌هایی فرا‌تر از ماژول‏‌های استاندارد در آن وجود داشته باشد. شرکت زوهو نیز به کاربران این امکان را داده است تا ماژول‏‌هایی طراحی کنند که مطابق کسب و کار و فعالیت‏‌های آن‌ها باشد.
بر اساس این گزارش، استفاده از راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری زوهو که CRM Enterprise نام دارد، ماهیانه ۳۵ دلار هزینه دارد. این مبلغ به مراتب کمتر از راهکار‌ها شرکت سیلزفورس در این حوزه است که هزینه ماهیانه آن ۱۲۵ دلار است.