شرکت دِلوئیت به بلعیدن متخصصان ERP ادامه می‌‏دهد

شرکت دِلوئیت به بلعیدن متخصصان ERP ادامه می‌‏دهد

همکاران سیستم- شرکت بریتانیایی دِلوئیت (Deloitte) که یکی از چهار عرضه‌‏کننده بزرگ خدمات مشاوره‌‏ای و حسابداری در سطح جهان است، اخیراً به صورت گسترده اقدام به خرید شرکت‏‌های صاحب تخصص در زمینه راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی (ERP) و دیگر راهکارهای کسب و کار کرده است.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت دلوئیت قصد دارد با خرید متخصصان ERP رشد خود را افزایش دهد و مشتریان بزرگتری را جذب خود کند. یکی از شعبه‏‌های این شرکت که در ونزوئلا فعالیت می‌‏کند ماه پیش از خرید شرکت اسپارونا و تنگو که هر دو در زمینه راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی صاحب تخصص هستند، خبر داده بود. دلوئیت شرکت اسپارونا را از اوراکل و شرکت تنگو را از سپ خریده بود. این شرکت در یکی دو سال گذشته شرکت‏‌هایی مثل کاترو، لوگرو، اگرسور و ویونز را که در که در کشورهای استرالیا، کاناد و هلند فعالیت می‌‏کردند، خریده است. این شرکت‏‌ها عمدتاً در زمینه استفاده و راه‌‏اندازی راهکار‌ها و محصولات شرکت مطرحی مثل سیلزفورس و ارواکل تخصص دارند.
دلوئیت در سایر نقاط جهان نیز اقدام به خرید شرکت‏‌هایی کرده است که در نصب و استفاده از راهکارهای پردازش ابری SaaS (عرضه نرم‌‏افزار در قالب خدمات) تخصص دارند. بیل آلیسون که مدیریت بخش خدمات فناوری‏‌های مصرفی این شرکت در سطح جهان را بر عهده دارد گفته است دلوئیت قصد دارد در خط مقدم جهان فناوری‏-محور و کسب و کار-محور قرار گیرد.
وی همچنین گفته است: خرید شرکت‏‌ها یکی از راه‏‌های دستیابی به مشتریان جدید و عرضه محصولاتی با قابلیت‏‌های پیشرفته است. عرضه خدماتی با درجه جهانی و ارتقای عملیات تجاری مشتریان به رشد برند دلوئیت در بازار کمک خواهد کرد.
آلیسون درباره دلیل تمرکز دلوئیت بر سیستم‏‌های برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی نیز گفته است: سیستم‏‌های ERP در سال‏‌های اخیر رشدی تصاعدی داشته‌‏اند. این سیستم‏‌ها دارای قابلیت‏‌هایی زیادی هستند، توانایی پردازش اطلاعات را دارا هستند و در همه جا می‌‏توان آن‌ها را یافت و هم اکنون بیش از هر زمان دیگری برای سازمان‏‌ها نوید بخش هستند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *