شرکت دل پلت فرم نرم افزاری خود را به روز کرد

شرکت دل پلت فرم نرم افزاری خود را به روز کرد

همکاران سیستم- شرکت دل از به روز رسانی پلت فرم کسب و کار خود خبر داده است. دل ادعا کرده است این مجموعه نرم افزاری در مقایسه با محصولات اچ پی از سرعت بسیار بیشتری برخوردار است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت دل که تلاش می‌کند توجه خود را از بازار محصولات سخت افزاری به بازار محصولات نرم افزاری تغییر دهد، پلت فرم نرم افزاری خود را که اکتیو اینفراستراکچر (Active Infrastructures) نام دارد، به روز کرده است. این پلت فرم در واقع مجموعه‌ای از نرم افزارهایی است که دل آن‌ها را برای تسهیل استفاده از زیرساخت‌های دسکتاپ مجازی و برنامه‌های کاربردی مبتنی بر فناوری رایانش ابری خصوصی طراحی کرده است. این پلت فرم با برخی از راهکارهای نرم افزاری شرکت‌های دیگر از جمله راهکارهای کسب و کار مایکروسافت یکپارچه شده است.
شرکت دل ادعا کرده است سرعت راه اندازی نسخه جدید این پلت فرم حدود ۷۵ درصد بیشتر از سرعت راه اندازی و اجرای پلت فرم‌های مشابه شرکت اچ پی است. شرکت دل که طراحی و به روز رسانی این پلت فرم نرم افزاری را در راستای تحقق استراتژی‌های کسب و کار خود انجام داده، ادعا کرده سرعت راه اندازی و اجرای این پلت فرم از سیستم‌های یو سی اس سیسکو نیز بیشتر است.
ماریوس هاس، رئیس بخش راهکارهای کسب و کار دل هدف از به روز کردن این مجموعه نرم افزاری را ارائه راهکارهای کارآمد و موثر برای استفاده از سرور‌ها، پایگاه‌های ذخیره داده و ساده‌تر کردن رابط کاربری این پلت فرم نرم افزاری عنوان کرده است.
شرکت دل همچنین همزمان با رونمایی از نسخه جدید این پلت فرم از قصد خود برای بازگشایی یک مرکز مشاوره دهی و راهکارهای کسب و کار در سیلکون آمریکا خبر داده است. دل می‌کوشد با تاسیس این شعبه به مشتریان خود کمک کند درباره راهکارهای پردازش ابری، پایگاه‌های داده و راهکارهایی از این قبیل بیشتر آموزش ببینند.