شرکت بی ‌ام سی راهکار جدیدی برای مدیریت فناوری‌های آی تی در محل کار عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت بی ‌ام سی سافت ویر (BMC Software) از عرضه راهکار نرم افزاری جدیدی در زمینه مدیریت آی تی خبر داده است که کارکنان کسب و کار‌ها به کمک آن می‌توانند خدمات و فناوری‌های آی تی و اطلاعات مورد نیاز خود در محل کار را بر مبنای تجارب شخصیشان کنترل کنند.
به گزارش وب سایت echannelline، راهکار نرم افزاری جدید شرکت بی‌ام سی که «مای آی تی» (MyIT) نام دارد، به کارکنان کسب و کار‌ها اجازه می‌دهد از تجارب شخصی خود در زمینه خدمات و فناوری‌های آی تی در محل کار استفاده کنند. شرکت بی‌ام سی نرم افزار جدید خود را با راهکار BMC Remedy که یک بسته نرم افزاری برای مدیریت خدمات آی تی است، یکپارچه کرده است. این نرم افزار را می‌توان با هر وسیله و ابزاری مورد استفاده قرار داد و زمینه را برای اتخاذ یک رویکرد شخصی نسبت به استفاده از فناوری‌ها و خدمات آی تی در محل کار فراهم کرد.
مدیر بخش فناوری‌های شرکت بی ‌ام سی درباره اهمیت این راهکار نرم افزاری گفته است: بسیار جالب است که امروزه تجارب شخصی کارکنان در زمینه آی تی بیشتر از تجارب کاری آن‌ها در این زمینه است، اما آن‌ها وقتی وارد محیط کار می‌شوند ناچارند از ارزش و اهمیت خلاقانه تجارب شخصی خود در حوزه آی تی چشم پوشی کنند. هم اکنون نشانه‌هایی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهند میلیون‌ها نفر از کارکنان شرکت‌ها در سراسر جهان خواستار تغییر این شرایط هستند. کارکنان از سازمان‌های ارائه دهنده خدمات آی تی خواستار قابلیت‌هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن‌ها اطلاعات و خدمات آی تی را که در کارشان واقعاً بدان نیازمندند، کنترل کنند.
وی نرم افزار جدید شرکت بی ‌ام سی را راهکاری دانسته که می‌تواند نیاز‌ها و انتظارات کارکنان را با زیرساخت‌های آی تی آن‌ها پیوند زند. جو پاکسیارلی، معاون و یکی از مشاوران موسسه آی دی سی نیز بر اهمیت تجارب شخصی کارکنان در زمینه فناوری‌ها و خدمات آی تی تاکید کرده و گفته افراد در زندگی شخصی خود به شیوه‌ای شخصی و خلاقانه استفاده از فناوری‌ها و خدمات آی تی را تجربه می‌کنند، اما وقتی وارد محیط کار می‌شوند بخش زیادی از این خلاقیت و رویکرد شخصی را از دست می‌دهند چون شرکت‌ها می‌کوشند بین دسترسی به فناوری‌های آی تی و مخاطرات ناشی از آن توازن ایجاد کنند که غالباً برای این کار به منابع کافی دسترسی ندارند. از این رو فناوری‌های جدیدی شبیه نرم افزار مای آی تی شرکت بی‌ام سی هم در بین متصدیان آی تی کسب و کار‌ها و هم در بین کارکنان آن‌ها محبوبیت خواهد یافت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *