شرکت اینفوسیس تمرکز خود بر حوزه نرم‏‌افزار را افزایش می‏دهد

شرکت اینفوسیس تمرکز خود بر حوزه نرم‏‌افزار را افزایش می‏دهد

همکاران سیستم- شرکت اینفوسیس، بزرگ‌ترین عرضه‌کننده خدمات برون‌سپاری هند در سه ماهه سوم سال مالی خود بیش از ۵.۲ میلیارد دلار درآمد داشته است.
به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت اینفوسیس، بزرگ‌ترین عرضه‌کننده خدمات برون‌سپاری در هند که مدتی است تمرکز خود بر حوزه نرم‌افزار را افزایش داده است، در سه ماهه سال مالی خود توانسته است ۵.۲۲ میلیارد دلار درآمد داشته است. درآمد خالص این شرکت نیز ۵۲۲ میلیون دلار اعلام شده است. فروش محصولات و خدمات این شرکت در این دوره ۵.۶ درصد بیشتر از دوره مشابه پارسال گزارش شده است.

 شرکت اینفوسیس مدتی است با مدیر عاملی شخصی به نام سیکا اداره می‌شود. وی که از مدیران سابق شرکت SAP است قول داده فرهنگ جدیدی را بر این شرکت حاکم کند. برگزاری کلاس‌های تفکر طراحی‌محور برای ۹ هزار نفر از کارکنان این شرکت، تاکید بر راهبردهای نرم‌افزاری و اعطای پاداش به کارکنان کارآمد از جمله اقدامات وی تاکنون بوده است. تعداد کارکنان شرکت اینفوسیس در پایان سه ماهه سوم ۱۶۹ هزار و ۶۳۸ نفر اعلام شده است. این شرکت در این دوره ۱۳ هزار و ۱۵۴ نفر به نیروی کار خود افزوده است و ۵۹ مشتری جدید را نیز به خود جذب کرده است.

بر اساس این گزارش، شرکت اینفوسیس در این دوره بودجه نوآوری خود را از ۱۰۰ میلیون دلار به ۵۰۰ میلیون دلار افزایش داده است تا بتواند یک اکوسیستم جهانی ویژه را با همکاری شرکای راهبردی خود خلق کند.