شرکت اینفور راهکارهای ERP خود را از طریق پایگاه پردازش ابری آمازون عرضه می‏کند

شرکت اینفور راهکارهای ERP خود را از طریق پایگاه پردازش ابری آمازون عرضه می‏کند

همکاران سیستم- شرکت اینفور قصد دارد راهکار برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی خود را از طریق پایگاه پردازش ابری شرکت آمازون عرضه کند.

به گزارش وب‏سایت computerworld، شرکت اینفور قصد دارد راهکار برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی خود را از طریق پایگاه پردازش ابری آمازون که خدمات تحت وب (AWS) نامیده می‌‏شود، عرضه کند. شرکت اینفور همچنین قصد دارد برخی از محصولات دیگر خود را از طریق پایگاه IaaS آمازون عرضه کند.

بر اساس این گزارش، بسته نرم‌‏افزاری که اینفور قصد دارد از طریق پایگاه آمازون در اختیار مشتریان خود قرار دهد، در حال حاضر کسب و کارهای فعال در صنایع خودروسازی، هوافضا و فناوری‌‏های دفاعی و بیمارستان‏‌ها را هدف گرفته است. این بسته نرم‌‏افزاری کلودسوئیت (CloudSuite) نام دارد. شرکت اینفور همچنین قصد دارد در اواخر سال جاری میلادی بسته دیگری در حوزه برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی عرضه کند که کاربری عمومی‌‏تری دارد.

این شرکت همچنین قصد دارد برخی تحلیل‌‏گرهای خود مثل میان‌‏افزار ION و دیگر راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی مثل LN، M3 و لاوسون (Lawson) را از طریق پایگاه‏ خدمات تحت وب شرکت آمازون عرضه کند.

شرکت اینفور از هم‌‏اکنون در تلاش است تا داده‌‏های کاربران کنونی راهکارهای تحت پردازش ابری خود را به پایگاه‌‏های آمازون منتقل کند. به گفته سخنگویان اینفور این فرایند در 24 ماه آینده به اتمام خواهد رسید. شرکت آمازون یکی از مهم‌ترین عرضه‌‏کنندگان خدمات پردازش ابری است که در این حوزه رقابت بی‌‏امانی را با رقبای خود، یعنی گوگل و مایکروسافت در پیش گرفته است. این شرکت برای اینکه بتواند در این بازار از رقبای خود پیشی بگیرد پیوسته قیمت خدمات پردازش ابری خود را کاهش می‌‏دهد. سخنگویان شرکت اینفور نیز اعلام کرده‌‏اند این شرکت خود را متعهد می‌‏داند به مشتریانش کمک کند تا هزینه‌‏های آی تی خود را کاهش دهند.