شرکت اینفور تمرکز خود را بر راهکارهای ابری CRM افزایش می‌دهد

شرکت اینفور تمرکز خود را بر راهکارهای ابری CRM افزایش می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت Infor، یکی از عرضه‌کنندگان راهکارهای کسب و کار در آمریکا شرکت Saleslogix را خریداری کرده است و قصد دارد به کمک این شرکت موقعیت خود را در حوزه راهکارهای ابری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ارتقا بخشد.به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت Infor اخیراً از خرید شرکت سیلزلاجیکس خبر داده است و اعلام کرده است قصد دارد به کمک این شرکت جایگاه خود را در حوزه راهکارهای CRM تحت فناوری پردازش ابری محکم کند. تاکنون جزئیات بیشتری درباره این قرارداد منتشر نشده است، اما Infor از قصد خود برای طراحی محصول جدیدی در این حوزه راهکارهای ابری مدیریت ارتباط با مشتری خبر داده و گفته در طراحی آن بر قابلیت‌هایی مثل قابلیت ارتقا، طراحی رابط کاربری مناسب و لحاظ کردن کارکردهای ویژه صنایع خاص تمرکز خواهد کرد. چارلز فیلیپس، مدیر عامل Infor از این ویژگی‌ها به عنوان عاملی تمایزبخش در محصولات این حوزه یاد کرده است.

به نظر می‌رسد Infor به عنوان یکی از فروشندگان نسبتاً جوان نرم‌افزارهای کسب و کار متوجه شده است که باید خود را از سایر فروشندگان راهکارهای ابری مدیریت ارتباط با مشتری متمایز کند. سازگار کردن راهکار Infor با نیازهای خاص هر صنعت از جمله ویژگی‌هایی است که می‌تواند محصول جدید این شرکت را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز کند.

مدیر عامل Infor همچنین تاکید کرده است رابط کاربری محصول جدید این شرکت بسته به صنایع مختلف متفاوت خواهد بود. وی گفته است مثلاً راهکار مدیریت ارتباط با مشتری که برای صنعت خدمات بهداشتی و سلامتی طراحی می‌کنیم متفاوت از راهکاری خواهد بود که برای صنعت خودرو عرضه خواهد شد. به اعتقاد وی هم‌اکنون هیچ عرضه‌کننده‌ای چنین قابلیتی را در محصولاتش پیش‌بینی نکرده است.

این شرکت همچنین قصد دارد یکپارچگی دو راهکار مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) خود را تقویت کند و در عین حال پلتفرم  مدیریت ارتباط با مشتری قبلی خود را که Inforce نام دارد و با همکاری شرکت سیلزفورس طراحی شده است، تقویت کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *