شرکت اینتل کنترلگر امنیتی جدیدی برای شبکه‌های تحت نرم‌افزار عرضه کرد

شرکت اینتل کنترلگر امنیتی جدیدی برای شبکه‌های تحت نرم‌افزار عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اینتل یک کنترلگر امنیتی عرضه کرده است که ویژه زیرساخت‌های خودکار و تحت نرم‌افزار است.
به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت اینتل از عرضه یک کنترلگر امنیتی تحت نرم‌افزار خبر داده است که قرار است در پایگاه‌های داده مجهز به شبکه‌های تحت نرم‌افزار مورد استفاده قرار گیرد. اینتل این خبر را در کنفرانس VMworld  شرکت VMware که در سانفرانسیسکو برگزار شده است، اعلام کرده است. این کنترلگر امنیتی تحت پلتفرم NSX شرکت VMware است و قرار است امنیت کارافزارهای فیزیکی و مجازی مورد استفاده در پایگاه‌های داده را اتقا دهد.
بر اساس این گزارش، کنترلگر امنیتی جدید اینتل نقش نوعی ماشین مجازی را در پایگاه‌های داده ایفا می‌کند و همانند واسطه‌ای است که نرم‌افزار امنیتی و زیرساخت‌های پایگاه‌های داده را به هم مرتبط می‌کند. این کنترلگر فرایندها و عملیات کاری را به صورت دینامیکی امن می‌کند و می‌توان آن را از طریق یک رابط تحت وب مدیریت کرد.
شرکت مک‌کافی نیز که هم‌اکنون تحت تملک شرکت اینتل است، از این فناوری پشتیبانی می‌کند تا محیط‌های مجازی از این دست با سهولت بیشتری مدیریت شوند. مک‌آفی نیز رابط‌‌هایی را نیز بدین کنترلگر افزوده است که آن را به خدمات تحت وب آمازون، پلت‌فرم vSphere OpenStack شرکت VMware و پایگاه پردازش ابری آزور مایکروسافت متصل می‌کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *