ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

شرکت ایسوس مراکز داده ابری خود را افزایش می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت تایوانی ایسوس قصد دارد مراکز داده ابری خود را تا سال ۲۰۱۳ افزایش دهد. هدف ایسوس از افزایش تعداد این پایگاه‌ها، برآوردن نیازهای فزاینده کاربران به خدمات پردازش ابری عنوان شده است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت ایسوس که یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان سخت‌افزار‌های رایانه‌ای در جهان است، اعلام کرده قصد دارد تعداد پایگاه‌های داده خود را که تحت فناوری‌های پردازش ابری هستند، تا سال آینده میلادی به ۶ عدد افزایش دهد. این شرکت تایوانی در حال حاضر دارای سه پایگاه پردازش ابری است که قصد دارد با ساخت سه پایگاه دیگر آن‌ها را به ۶ عدد افزایش دهد.
پایگاه‌های فعلی ایسوس در کشورهای تایوان، چین و آمریکا قرار دارد و بیش از ۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از آن‌ها استفاده می‌کنند. این شرکت تایوانی از سال ۲۰۰۸ با تاسیس زیرشاخه جدیدی برای خود اقدام به عرضه خدمات پردازش ابری کرده است.
اندی هوئانگ، یکی از مدیران بخش خدمات پردازش ابری در شرکت ایسوس گفته است: طی دو سال گذشته، هم تعداد کاربران این پایگاه‌ها و هم حجم داده‌های ذخیره شده افزایش یافته است. وی گفته است ایسوس با تاسیس پایگاه‌های بیشتر خواهد توانست نیاز رو به رشد کاربران به خدمات پردازش ابری را برآورده سازد.
به گفته هوئانگ، شرکت ایسوس پایگاه‌های جدید خود را در کشورهای چین، آمریکا و اروپا تاسیس خواهد کرد. وی همچنین گفته ممکن است این پایگاه‌ها تا پایان سال جاری راه اندازی شود.
بر اساس این گزارش، شرکت ایسوس پیش بینی کرده با تاسیس این پایگاه‌ها بتواند درآمد خود را در دو یا سه سال آینده افزایش دهد. شعبه خدمات پردازش ابری این شرکت در حال حاضر با شش دانشگاه محلی در تایوان همکاری می‌کند تا بتواند در کشورهای حوزه اقیانوس آرام برای این خدمات بازاریابی کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *