شرکت اگزکتلی بر‌ترین عرضه کننده راهکارهای پاداش دهی و مدیریت عملکرد فروش شناخته شد

همکاران سیستم- شرکت اگزکتلی برای چهارمین سال متوالی از سوی مجله سی آر اِم (CRM) عنوان بر‌ترین عرضه کننده راهکارهای پاداش دهی و مدیریت مشوق‌ها را از آن خود کرد.
به گزارش وب سایت virtual-strategy، شرکت اگزکتلی به خاطر عرضه راهکارهای مدیریت عملکرد فروش (اس پی‌ ام) و پاداش دهی یکی از جوایز مجله سی آر‌ اِم را از آن خود کرده است. سازمان‌ها و شرکت‌های کاربر به کمک این راهکار‌ها می‌توانند انگیزه کارکنان خود را برای بهبود عملکرد و افزایش درآمد تقویت کنند.
براساس این گزارش، گروهی متشکل از برجسته‌ترین تحلیل گران صنعت راهکارهای کسب و کار، متخصصان دانشگاهی و مشاوران آی تی شرکت اگزکتلی را به خاطر فناوری‌های کامل و رویکرد نوآورانه‌اش مورد تجلیل قرار داده‌اند. یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای عرضه شده از سوی این شرکت که توجه منتقدان را به خود جلب کرده است، پلت فرمی با نام «دوستان اگزکتلی» است که در آن از سازوکار بازی‌های رایانه‌ای استفاده شده است.
کریس نیوتن، معاون بازاریابی اگزکتلی درباره موفقیت شرکت متبوع خود در کسب این جایزه گفته است: «مشتریان ما در جست‌و‌جوی راه‌های خلاقانه و کم هزینه‌ای هستند تا بتوانند پتانسیل کارکنان خود را افزایش دهند. این جایزه منعکس کننده تمرکز بی‌وقفه ما بر ارائه بهترین راهکارهای مدیریت عملکرد فروش و مدیریت مشوق‌ها در این بازار و نیز تلاش برای حصول نوآوری‌های همیشگی است که برآورده کننده نیازهای پویای مشتریان ما باشد».
مجله سی آر اِم هر ساله به تعدادی از برترین‌های بازار راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری تعلق می‌گیرد. این جوایز به پنج فروشنده بر‌تر هر کدام از ۱۰ حوزه این صنعت تعلق می‌گیرد. رتبه بندی و امتیازدهی به شرکت‌های فعال در این صنعت بر اساس مولفه‌هایی مثل درآمد، رشد درآمدی، سهم بازار، جلب رضایت مشتریان، کارایی محصولات تولید شده و مسیر انتخابی شرکت صورت می‌گیرد. مجله سی آر اِم یازده سال است که از بر‌ترین فروشندگان، مشاوران و کاربران نهایی راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری تجلیل می‌کند.