شرکت اگزکتلی راهکارهای مدیریت عملکرد فروش خود را بر روی آیپد عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت اگزکتلی (Xactly) که برای گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی نرم‌افزارهای مدیریت عملکرد فروش و مدیریت پاداش فروش عرضه می‌کند، اخیراً نسخه‌ای از پلت فرم اینسنت (Incent) را برای نصب بر روی آیپد طراحی کرده است.

به گزارش وب سایت enterpriseappstoday، این شرکت اعلام کرده است این پلت فرم به فروشندگان، مدیران و سیستم‌های فروش کمک می‌کند شاخص‌های عملکرد فروش خود را بر روی رایانه‌های لوحی آیپد به صورت مستقیم و در لحظه مشاهده کنند.

براساس این گزارش، شرکت اگزتلی اعلام کرده است که کاربران آیپد از ماه آینده میلادی خواهند توانست این پلت فرم را از فروشگاه مجازی نرم‌افزارهای کاربردی آیپد خریداری کنند. این نرم‌افزار به کارکنان مدیران بخش فروش کمک می‌کند اطلاعاتی از قبیل میزان فروش در ماه، فصل یا سال و یا سهم فروش هر قسمت را بر روی آیپد خود ببینند.

شرکت اگزکتلی پلت فرم اینسنت خود را صورت مبتنی بر مرورگر برای گوشی‌های هوشمند نیز عرضه کرده است. این شرکت همچنین نرم‌افزاری برای مدیریت پاداش و فروش را برای کسب و کارهای کوچک عرضه کرده است که با گوشی‌های تحت سیستم عامل iOS اپل سازگار است.

مدیر عامل شرکت اگزکتلی در باره این نرم‌افزارها گفته است: افزایش تحرک کسب و کارها باعث شده است شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به اطلاعات سودمندتری دست یابند و عملکرد خود را نیز ارتقا دهند. این امر بویژه در مورد فروشندگانی صادق است که بیشتر وقت خود را در خارج از محل کار و با مشتریان شرکت یا سازمان متبوع خود می‌گذرانند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *