شرکت اچ پی زیرساخت‌های فناوری در شرکت‌های کوچک و متوسط را به‌روز می‌کند

شرکت اچ پی زیرساخت‌های فناوری در شرکت‌های کوچک و متوسط را به‌روز می‌کند

به گزارش وب سایت itp ، شرکت HP سری محصولات و سرویس‌های جدیدی معرفی کرده است که به شرکت‌های کوچک و متوسط (SMB) کمک می‌کند با آسان‌سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات با فعالیت تجاری خود برای دسترسی به ابزارهای موبایلی سرعت بخشند.

استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی همراه در محل‌های کاری این امکان را فراهم می‌کند تا تمامی فعالیت‌های تجاری و همچنین فرآیند استفاده از ابزارهای مدیریتی از راه دور قابل دسترسی باشد. باید توجه داشت که شرکت‌های کوچک و متوسط از پیش‌تر زیرساخت‌های IT ایستا و پراکنده‌ای داشتند که این امر دسترسی به ابزارها و دستگاه‌های موبایلی و همچنین ابزارهای مجازی در محل کار را در زمان کوتاه و با کارایی بالا دشوار می‌کرد.

شرکت HP امیدوار است با استفاده از سیستم HP Converged Infrastructure و سیستم‌های جدید ذخیره‌ساز اطلاعات، به‌کارگیری سیستم‌های مدیریت فناوری اطلا‌عات برای شرکت‌های کوچک و متوسط را آسان کند. به گفته HP این سیستم‌های نوین می‌توانند کارایی کارمندان را با ایمن کردن دسترسی به ابزارهای تجاری و اطلاعات از طریق دستگاه‌های موبایلی، افزایش دهند.

بر این اساس شرکت HP ابزارهای مالی و آموزش برنامه‌ها را که برای شرکت‌های کوچک و متوسط ساخته شده و امکان دسترسی آن‌ها به تمامی ابزارهای سازمانی از طریق دستگا‌ه‌های موبایلی را فراهم می‌کند، ارائه داده است و ادعا می‌کند که این سیستم می‌تواند کارایی و اثربخشی شرکت‌های کوچک و متوسط را افزایش دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *