شرکت اَو پوئینت راهکار دینامیک سی آر‌ ام مایکروسافت را ارتقا می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت اَو پوئینت (AvePoint)، یکی از عرضه کنندگان راهکارهای راهبری و مدیریت زیرساخت‌ها از تلاش خود برای ارتقا دادن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت که به دینامیک سی آر‌ ام معروف است، خبر داده است.
به گزارش وب سایت cmswire، شرکت او پوئینت تلاش می‌کند با ارتقای راهکار دینامیک سی آر‌ ام مایکروسافت کیفیت داده‌ها و بازدهی حاصل از آن را افزایش دهد. اَو پوینت همچنین گفته است قصد دارد با کاربر پسند‌تر کردن و تسهیل یکپارچه سازی نرم افزار دینامیک سی آر ام مایکروسافت زمینه استقبال بیشتر کاربران از آن را فراهم کند. بر اساس این گزارش، شرکت او پوئینت قصد دارد نسخه‌های ارتقا یافته راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت را در قالب چند بسته نرم افزاری وارد بازار کند.

یکی از این محصولات «بسته بازدهی» نام گرفته که اوپوئینت به کمک آن می‌کوشد کیفیت داده‌ها و بازدهی حاصل از استفاده از دینامیک سی آر‌ ام را افزایش دهد. برخی از ویژگی‌های این محصول عبارتند از: بهبود قابلیت جست‌و‌جو برای دارایی‌های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتری، افزایش کنترل و ره گیری ورود کاربران به سامانه سی آر‌ ام دینامیک، ممانعت از جرح و تعدیل داده‌ها و غیره. کاربران از طریق این بسته نرم افزاری می‌توانند به صورت خودکار از اسکایپ، مایکروسافت لینک و یا سیستم تلفنی ویژه شرکت خود استفاده کنند.

بسته دیگری که او پوینت قصد دارد با عرضه آن راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت را ارتقا دهد، بسته «مدیریت مهاجرت» نام دارد. کاربران به کمک این بسته به راحتی می‌توانند داده‌های خود از محیط راهکار مدیریت ارتباط با مشتری سیلزفورس را به محیط دینامیک سی آر‌ ام مایکروسافت منتقل کنند. او پوینت بخش دیگری از قابلیت‌هایی را که به این راهکار مایکروسافت افزوده است، در قالب بسته‌ای به نام تایم لاین عرضه خواهد کرد. این بسته نرم افزاری به کاربران کمک می‌کند اطلاعات مربوط به هر مشتری را از طریق یک نرم افزار همراه تحت اندروید یا آی او اس گردآوری و رصد کنند.