شرکت ادوبی نسخه آزمایشی جدیدترین نرم‌افزار فتوشاپ خود را به صورت رایگان عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت ادوبی که تلاش می‌کند آخرین نسخه نرم‌افزار فتوشاپ خود را در تابستان سال جاری میلادی وارد بازار کند، از هم اکنون نسخه آزمایشی آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

به گزارش وب سایت Digitaltrends شرکت ادوبی اعلام کرده است نسخه آزمایشی نرم‌افزار فتوشاپ CS6 این شرکت که بتا نام دارد، بر روی رایانه‌های تحت دو سیستم عامل مک او اِس اپل و ویندوز مایکروسافت قابل نصب خواهد بود. هدف ادوبی از عرضه رایگان نسخه آزمایشی فتوشاپ دریافت بازخوردها و نظرات کاربران حرفه‌ای درباره نسخه به روز شده این نرم‌افزار است.

شرکت ادوبی در بیانیه خود در این باره ابراز امیدواری کرده که نسخه اصلی و کامل فتوشاپ CS6 در ماه ژوئن سال جاری وارد بازار شود. در این بیانیه از نسخه به روز شده فتوشاپ به عنوان نقطه عطفی یاد شده که می‌تواند حدو مرز تصویرپردازی‌های نوآورانه و سرعت و عملکرد بالای نرم‌افزارهای ویرایش عکس را تغییر دهد.

بر اساس این گزارش شرکت ادوبی تصمیم گرفته است نسخه به روز شده نرم‌افزار فتوشاپ CS6 را به دو صورت روانه بازار کند. یکی نسخه استاندارد و دیگری نسخه دارای ویژگی‌های خاص که گران قیمت‌تر است. گفته می‌شود نسخه آزمایشی و رایگان این نرم‌افزار نیز تجربه کاملی از کار با آخرین نسخه به روز شده فتوشاپ را به دست می‌دهد. شرکت ادوبی از علاقه‌مندان دعوت کرده است نسخه آزمایشی فتوشاپ CS6 را از اینجا دانلود کنند.

نرم‌افزار فتوشاپ که در حال حاضر معروف‌ترین نرم‌افزار ویرایش عکس است برای اولین بار 22 سال قبل عرضه شد. فتوشاپ از آن زمان به بعد انتخاب اول بسیاری از هنرمندان، عکاسان، طراحان و کاربران عادی بوده است.

Digitaltrends