شرکت ادوبی نسخه‌های همراه نرم‌افزار فوتوشاپ را ارتقا می‌دهد

شرکت ادوبی نسخه‌های همراه نرم‌افزار فوتوشاپ را ارتقا می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت ادوبی (Adobe) با هدف ارتقا نرم‌افزارهای همراه فوتوشاپ اقدام به خرید شرکت نرم‌افزاری Aviary کرده است.
به گزارش وبسایت theinquirer، ادوبی، عرضه‌کننده مطرح نرم‌افزارهای ویرایش عکس (فوتوشاپ) شرکت Aviary را خریداری کرده است. Aviary یکی از عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهای همراه و اپ‌لیکیشن‌های ویرایش عکس است. این شرکت که در نیویورک مستقر است صاحب یک کیت توسعه نرم‌افزاری (SDK) است که به کمک آن می‌توان اپ‌های ویرایش عکس را طراحی کرد. اپ‌های طراحی شده توسط این کیت را می‌توان بر روی ابزارهای همراه تحت اندروید، ویندوز، iOS و اپلیکیشن‌های تحت وبی که از فناوری HTML۵ استفاده می‌کنند، نصب کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت Aviary ادعا کرده است آمار دانلود نرم‌افزارهایش تاکنون از مرز ۱۰۰ میلیون گذشته است. مدیران این شرکت اظهار امیدواری کرده‌اند که ادغام Aviary در شرکت ادوبی به آن‌ها اجازه می‌دهد فناوری‌ها و ابزارهای خود را نه فقط برای کاربران اپلیکیشن‌های خود، بلکه برای کاربران دیگر اپ‌های همراه و خلاقانه توسعه دهند. توبیاس پگ، مدیر عامل شرکت Aviary گفته است: «به کمک شرکت ادوبی می‌کوشیم نسل بعدی اپلیکیشن‌های خلاقانه را بسازیم و آن‌ها را به هم مرتبط کنیم».

انتظار می‌رود خرید این شرکت به ادوبی کمک کند گرافیک نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های همراهی را که برای ویرایش عکس طراحی می‌کند، افزایش دهد.

در این گزارش، به سایر جزئیات این معامله اشاره نشده است.