شرکت ابزارهای موبایلی FeedHenry را خرید

شرکت ابزارهای موبایلی FeedHenry را خرید

همکاران سیستم- شرکت Red Hat از بزرگترین ارائه‌دهندگان راهکارهای متن‌باز اعلام کرد که برای خرید شرکت تولیدکننده ابزارهای موبایلی FeedHenry به قیمت ۶۳.۵ میلیون یورو(۸۱.۶ میلیون دلار) به توافق رسیده است.
به گزارش وبسایت Itp، شرکت FeedHenry برای توسعه ابزارهای کاربردی Red Hat، ارتقا سیستم‌ها و توسعه راهکارهای پلتفورم-به‌عنوان-خدمات(PaaS) این شرکت  خریداری شده است و به این مرکز تخصصی نرم‌افزارهای متن‌باز امکان می دهد برای توسعه ابزارهای موبایلی در فضاهای عمومی و خصوصی پشتیبانی کند.
مرکز تحقیقاتی IDC پیش‌بینی کرده است که ارزش بازار جهانی پلتفورم ابزارهای با میانگین رشد ثابت سالانه ۳۸.۷ درصد، از ۱.۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ میلادی به۴.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ میلادی می‌رسد.
شرکت FeedHenry بر سرعت بخشیدن به توسعه سیستم‌های موبایلی مبتنی بر فضای پردازش ابری خصوصی، فضای پردازش ابری عمومی و راهکارهای پیش‌فرض تمرکز دارد.
شرکت Red Hat بر این باور است که FeedHenry توانمندی جدیدی را برای ابزارهای JBoss xPaaS مبتنی بر سیستم OpenShift ارایه می‌دهد که این راهکارها نخستین بار در سپتامبر ۲۰۱۳ معرفی شدند و پلتفورم و خدمات جامع را در اختیار توسعه‌دهندگان ابزارهای موبایلی قرار دادند.
شرکت FeedHenry ساختار باز و قابل ارتقا مبتنی بر سیستم Node.js را در اختیار گرفته است که می‌تواند فواید فراوانی برای Red Hat داشته باشد.