شرکت‏‌های شوگرسی‏‌آراِم و مارکتو راهکارهای خود را یکپارچه می‌‏کنند

شرکت‏‌های شوگرسی‏‌آراِم و مارکتو راهکارهای خود را یکپارچه می‌‏کنند

همکاران سیستم- شرکت‏‌های شوگر سی‏‌ آر اِم (SugerCRM) و مارکتو (Marketo) که به ترتیب از عرضه‏‌کنندگان مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و نرم‏‌افزارهای بازاریابی هستند، قصد دارند با همکاری یکدیگر اتوماسیون جامعی در این دو حوزه عرضه کنند.
به گزارش وب‌‏سایت businesswire، شرکت‏‌های شوگر سی آر‌ ام و مارکتو اعلام کرده‌‏اند با همکاری یکدیگر راهکار جامعی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری و بازاریابی عرضه خواهند کرد. همکاری بین این دو شرکتِ عرضه‌‏کننده راهکارهای کسب و کار به مشتریان آن‌ها کمک می‌‏کند پیوند مستحکمی بین تلاش‌‏های خود در حوزه بازاریابی و فعالیت‌‏های فروش خود برقرار کنند. این دو شرکت قصد دارند راهکارهای یکپارچه‌‏شده خود را در نشستی که در روزهای هفتم تا نهم نوامبر با موضوع بازاریابی در سان‏فرانسیسکو برگزار می‌‏شود، به نمایش بگذارند.
بر اساس این گزارش، یکپارچه شدن پلت‏فرم مدیریت ارتباط با مشتری شوگر سی‏ آر ام با راهکارهای بازاریابی مارکتو کاربران را قادر می‌‏کند فرایند تبدیل مشتریان بالقوه به پول نقد را به شیوه خودکارتری دنبال کنند. کاربرانی که نرم‌‏افزارهای مارکتو و شوگر۷ (Suger۷) را خریداری کرده‌‏اند می‌‏توانند بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی از نسخه یکپارچه‌‏شده این دو راهکار استفاده کنند.
گفتنی است شرکت شوگر سی‏ آر ام یکی از عرضه‌‏کنندگان مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری است. راهکارهای عرضه‌‏شده از سوی این شرکت توسط یک و نیم میلیون نفر در ۱۲۰ کشور جهان استفاده می‌‏شود. شرکت مارکتو نیز یکی از عرضه‏‌کنندگان مطرح راهکارهای بازاریابی در سطح جهان است. این شرکت در سال ۲۰۱۲ موفق شد در فهرست ۵۰۰ شرکت بر‌تر فوربس مقام هفتاد و هشتم و در فهرست بر‌ترین شرکت‌‏های فعال در حوزه بازاریابی جایگاه اول را به دست آورد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *