شرکت‏های اینفوسیس و تابلو در حوزه راهکارهای هوشمندی تجاری با یکدیگر همکاری می‌‏کنند

شرکت‏های اینفوسیس و تابلو در حوزه راهکارهای هوشمندی تجاری با یکدیگر همکاری می‌‏کنند

همکاران سیستم- شرکت هندی اینفوسیس قصد دارد با شرکت تابلو که یکی از عرضه‏کنندگان مطرح راهکارهای هوشمندی تجاری است، همکاری کند.به گزارش وب‏سایت zdnet، دو شرکت اینفوسیس و تابلو (Tableau) قصد دارند در زمینه توسعه راهکارهای هوشمندی تجاری با یکدیگر همکاری کنند. اینفوسیس یکی از بزرگترین شرکت‏‌های آی‌تی هند است که در انجام فعالیت‏‌های برون‏سپاری‏‌شده تخصص دارد و تابلو نیز یکی از شرکت‏‌های مطرح در حوزه راهکارهای هوشمندی تجاری و تحلیل‏گرها است. این دو شرکت قصد دارند با همکاری یکدیگر جایگاه خود را در بازار داده‏‌های کلان تقویت کنند.
بر اساس این گزارش، این دو شرکت هر کدام نقاط قوتی دارند که قصد دارند از آنها در این همکاری استفاده کنند. شرکت تابلو راهکارها و محصولات ویژه‏‌ای در حوزه هوشمندی تجاری دارد و شرکت اینفوسیس نیز متخصص انجام فعالیت‏‌های برون‏سپاری‏‌شده است، به نیروهای انسانی متخصصی دسترسی دارد و از بُرد وسیع‌‏تری در میان کسب و کارها و شرکت‏‌های تجاری برخوردار است. شرکت اینفوسیس همچنین قصد دارد نرم‏‌افزار شرکت تابلو در حوزه هوشمندی تجاری را با ابزارهایی که برای مشتریان خود عرضه می‌‏کند یکپارچه کند.
ویشال سیکا، مدیر عامل شرکت اینفوسیس درباره این همکاری گفته است: مشتریان ما علاقه زیادی به راهکارهای شرکت تابلو دارند، چرا که استفاده از آن را راه موثری برای عرضه راهکارهای هوشمندی تجاری به کاربران نهایی خود دارند.