شرکت‏های اینفوسیس و تابلو در حوزه راهکارهای هوشمندی تجاری با یکدیگر همکاری می‌‏کنند

شرکت‏های اینفوسیس و تابلو در حوزه راهکارهای هوشمندی تجاری با یکدیگر همکاری می‌‏کنند

همکاران سیستم- شرکت هندی اینفوسیس قصد دارد با شرکت تابلو که یکی از عرضه‏کنندگان مطرح راهکارهای هوشمندی تجاری است، همکاری کند.به گزارش وب‏سایت zdnet، دو شرکت اینفوسیس و تابلو (Tableau) قصد دارند در زمینه توسعه راهکارهای هوشمندی تجاری با یکدیگر همکاری کنند. اینفوسیس یکی از بزرگترین شرکت‏‌های آی‌تی هند است که در انجام فعالیت‏‌های برون‏سپاری‏‌شده تخصص دارد و تابلو نیز یکی از شرکت‏‌های مطرح در حوزه راهکارهای هوشمندی تجاری و تحلیل‏گرها است. این دو شرکت قصد دارند با همکاری یکدیگر جایگاه خود را در بازار داده‏‌های کلان تقویت کنند.
بر اساس این گزارش، این دو شرکت هر کدام نقاط قوتی دارند که قصد دارند از آنها در این همکاری استفاده کنند. شرکت تابلو راهکارها و محصولات ویژه‏‌ای در حوزه هوشمندی تجاری دارد و شرکت اینفوسیس نیز متخصص انجام فعالیت‏‌های برون‏سپاری‏‌شده است، به نیروهای انسانی متخصصی دسترسی دارد و از بُرد وسیع‌‏تری در میان کسب و کارها و شرکت‏‌های تجاری برخوردار است. شرکت اینفوسیس همچنین قصد دارد نرم‏‌افزار شرکت تابلو در حوزه هوشمندی تجاری را با ابزارهایی که برای مشتریان خود عرضه می‌‏کند یکپارچه کند.
ویشال سیکا، مدیر عامل شرکت اینفوسیس درباره این همکاری گفته است: مشتریان ما علاقه زیادی به راهکارهای شرکت تابلو دارند، چرا که استفاده از آن را راه موثری برای عرضه راهکارهای هوشمندی تجاری به کاربران نهایی خود دارند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *