شرکت‌ها و سازمان‌ها در انتظار عرضه ویندوز ۱۰

شرکت‌ها و سازمان‌ها در انتظار عرضه ویندوز ۱۰

همکاران سیستم- پیش‌بینی‌ها حکایت از آن دارد که نسخه جدید سیستم عامل مایکروسافت در بین کسب و کارها از استقبال خوبی برخوردار خواهد شد.
به گزارش وب‌سایت theinquirer.net، نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد ۷۳ درصد از شرکت‌ها علیرغم اینکه هنوز اطلاع دقیقی از قیمت ویندوز ۱۰ اطلاع دقیقی ندارند و در این زمینه سردرگم هستند، از این سیستم عامل استقبال خواهند کرد. این مطالعه که به سفارش یکی از شرکت‌های عرضه‌کننده راهکارهای شبکه‌ای ویژه کسب و کارها به نام Spiceworks انجام گرفته است نشان می‌دهد ۷۳ درصد از متخصصان آی تی در شرکت‌ها و سازمان‌ها قصد دارند از ویندوز ۱۰ در دو سال آینده استفاده کنند. این رقم حکایت از اقبال گسترده ویندوز ۱۰ در میان کسب و کارها دارد. ویندوز ۱۰ تا دو سال پس از عرضه حداکثر مورد استفاده ۶۰ درصد از کسب و کارها بود.
این نظرسنجی نشان می‌دهد در حال حاضر ۹۴ درصد از شرکت‌ها از ویندوز ۷ استفاده می‌کنند. ۷۹ درصد از شرکت‌کنندگان در این مطالعه مهمترین نگرانی خود در رابطه با استفاده از ویندوز ۱۰ را ناسازگاری‌های احتمالی این سیستم عامل با سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود دانسته‌اند.
پاسخگویان در پاسخ به این پرسش که مهمترین دلیل علاقه‌مندی شما به ویندوز ۱۰ چیست، به موضوع استارت منو در ویندوز اشاره کرده‌اند.
بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت در تلاش است تا ویندوز ۱۰ را بر روی حدود یک میلیارد دستگاه رایانه‌ای نصب کند. یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهد این آرزوی مایکروسافت احتمالاً در عرض سه سال برآورده خواهد شد.