شرکت اینفور یک پلت‌فرم جدید فناوری‌های همراه برای سیستم‌های بک آفیس عرضه کرد

شركت اينفور يك پلت‌فرم جدید فناوری‌های همراه برای سیستم‌های بك آفيس عرضه كرد

همکاران سیستم شرکت اینفور از عرضه پلت‌فرم جدیدی بر روی فناوری های همراه خبر داده است که قابلیت اتصال به سیستم‌های پشتیبانی فرایندهای سازمانی (بک آفیس) از جمله مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و برنامه ریزی منابع سازمانی (EPR) را داراست. اینفور هم اکنون بر مبنای این پلت فرم دو نرم افزار کاربردی طراحی و آنها را بر روی فروشگاه اینترنتی iTunes اپل عرضه کرده است.

به گزارش وب سایت Enterpriseapptoday اینفور پس از شرکت‌های SAP و SalesForce.com سومین شرکتی است که در ماه‌های اخیر راهکارهای نرم افزاری خود را بر روی فناوری‌های همراهی مثل گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی عرضه می کند.

شرکت اینفور که پلت فرم جدید خود را Infor 10 Motion نامیده است، گفته است کاربران به کمک آن می توانند از طریق فناوری های همراه به سیستم های  پشتیبانی (بک آفیس) و راهکارهای نرم افزاری مختلفی همچون مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت منابع سازمانی، مدیریت هزینه ها و مدیریت زنجیره تامین متصل شوند.

یکی از ویژگی‌های پلت‌فرم جدید شرکت اینفور این است که کاربران را از عرضه نرم افزارها و برنامه‌های کاربردی سازگار با آن آگاه می کند. اینفور هم اکنون دو نرم افزار کاربردی با نام‌های Infor 10 Road Warior و ION ActiveDeck را بر روی این پلت‌فرم عرضه کرده است.

نرم افزار Infor 10 Road Warior دارای قابلیت‌هایی همچون هوشمندی تجاری است که به کاربران کمک می‌کند وقت کمتری را صرف جست وجوی اطلاعات تجاری مورد نیاز خود کنند. نرم افزار ION ActiveDeck ارتباط کاربر با سیستم بک آفیس را برقرار می‌کند و اجازه می‌دهد کاربر فعالیت‌های خود با این سیستم‌ها را از فواصل دور انجام دهد.

اینفور قصد دارد برنامه‌های کاربردی بیشتری را بر روی این پلت‌فرم عرضه کند، از جمله نرم افزارهایی را ارائه کند که امور مربوط به ثبت سفارشات، تایید گزارش هزینه‌ها و دیگر بخش‌های مهم تجاری را تسهیل می‌کنند.