شبیه‌ترین نسخه به Redstone ۵ مایکروسافت عرضه شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت روز گذشته آخرین نسخه‌های آزمایشی سیستم عامل ویندوز ۱۰ را در اختیار کاربران گذاشت و برا ین اساس ویرایش جدید Redstone ۵ برای کاربران گروه آزمایشی Fast Ring و نسخه ۱۹H۱ برای کاربران گروه Skip Ahead Ring عرضه شد.
همان طور که می‌دانید ۱۹H۱ نام جایگزین برای نسخه‌های آزمایشی build محسوب می‌شود که قرار است در نهایت با نام Redstone ۶ وارد بازار شود. این نسخه یک به‌روزرسانی جامع برای ویندوز ۱۰ محسوب می‌شود که قرار است جایگزین Redstone ۵ شود و پیش‌بینی شده است آوریل ۲۰۱۹ به دست کاربران جهانی برسد.


نسخه آزمایشی گروه Fast Ring که با کد ۱۷۷۳۵ شناخته می‌شود هیچ گونه قابلیت جدیدی را در خود جا نداده است و در عوض برخی مشکلات امنیتی در آن برطرف شده است. این ویرایش بسیاری از قابلیت‌های شناخته شده را شامل می‌شود که مایکروسافت پیش‌تر در وبلاگ رسمی خود به آنها اشاره کرده بود. شرکت مایکروسافت پیش‌بینی کرده است نسخه Redstone ۵ مربوط به سیستم عامل ویندوز ۱۰ را از اکتبر ۲۰۱۸ به دست کاربران خود برساند.
گروه آزمایشی Skip Ahead نیز نسخه آزمایشی جدیدی را با کد ۱۸۲۱۴ مورد استفاده قرار می‌دهد که این نسخه چندین قابلیت جدید که قرار است در ویرایش Redstone ۵ به دست کاربران برسد را تحت پوشش قرار می‌دهد.
اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت هم اکنون در نسخه آزمایشی Build ۱۸۲۱۴ ارایه شده است که این ابزار موبایلی را هم کاربران گروه آزمایشی Redstone ۵ مورد بررسی قرار می‌دهند.

منبع: Zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *