ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

شبکه اجتماعی مایکروسافت وارد مجموعه Office ۳۶۵ شد

شبکه اجتماعی مایکروسافت وارد مجموعه Office ۳۶۵ شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت گام‌های جدید برمی‌دارد تا تعداد بیشتری از کسب و کارها را با خدمات شبکه اجتماعی سازمانی خود موسوم به Yammer سازگار کند.به گزارش وبسایت Zdnet،  مایکروسافت از امروز شبکه اجتماعی Yammer را به صورت پیش‌فرض از طریق مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ در اختیار کاربران سازمانی قرار داد. بر این اساس قرار شد طی چند ماه آینده کلیه مشترکان این مجموعه به شبکه اجتماعی مذکور دسترسی داشته باشند.
مایکروسافت شرکت ارائه‌دهنده خدمات اجتماعی اینترنتی Yammer را در سال ۲۰۱۲ میلادی به قیمت ۱.۲ میلیارد دلار خریداری کرد و هم‌اکنون عرضه سرویس مربوطه در خدمات سازمانی مایکروسافت در حالی صورت گرفت که بسیاری از کاربران و کارشناسان متعجب بودند که چرا غول نرم‌افزاری جهان خدمات مربوط به این خرید خود را مورد استفاده قرار نمی‌دهد.
از زمان خرید این شرکت، مایکروسافت تلاش فراوان انجام داد تا تمرکز Yammer بر فعالیت‌های گروهی و مدل به‌اشتراک گذاری اطلاعات معطوف شود. در همین راستا بسیاری از فناوری‌های اصلی Yammer به صورت مستقیم با مجموعه Office ۳۶۵ ادغام شد.
با روی کار آمدن استارت‌آپ‌هایی مانند Slack که مایکروسافت به تازگی خدمات آن را با Skype یکی کرده است و البته سرویس سازمانی فیسبوک موسوم به Facebook at Work که پایان سال جاری عرضه می‌شود، مایکروسافت تصمیم گرفته است Yammer را پررنگ‌تر از قبل ارایه دهد.
تابستان گذشته مدیران مایکروسافت اعلام کردند که این شرکت قصد دارد برای آن دسته از مشترکان Yammer که می‌خواهند از خدمات این شبکه اجتماعی استفاده کنند، سرویس‌های مربوطه را همچنان ارایه دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *