شارپ تلویزیون ۹۰ اینچی ساخت

شارپ تلویزیون ۹۰ اینچی ساخت

همکاران سیستم- شرکت شارپ از ساخت یک تلویزیون ال‌ای دی ۹۰ اینچی خبر داده است که در نوع خود بزرگ‌ترین تلویزیون در آمریکا محسوب می‌شود.
به گزارش وب سایت digitaltrends، شرکت ژاپنی شارپ که یکی از سازندگان مطرح دستگاه‌های تلویزیون در سطح جهان است، در کنفرانس مطبوعاتی خود در نیویورک از تلویزیون ۹۰ اینچی خود رونمایی کرده است. شارپ در ساخت این تلویزیون از فناوری ال‌ای دی و AQUOS استفاده کرده است. یکی از ویژگی‌های این تلویزیون این است که در هنگام نمایش صحنه‌های حرکت سریع و رویدادهای ورزشی از تارشدن تصویر جلوگیری می‌کند.
بر اساس این گزارش، این تلویزیون که دارای کیفیت اچ دی است، از هم اکنون در بازار آمریکا قابل موجود است. این دستگاه تلویزیون دارای قابلیت اتصال به شبکه‌های Wi-Fi و رابط کاربری SmartCentral است که کاربر به کمک آن‌ها می‌تواند به شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌های پخش فیلم دسترسی داشته باشد. تلویزیون جدید شارپ قابلیت تجهیز به یک دوربین جانبی را نیز داراست که امکان چت تصویری با نرم افزارهایی مثل اسکایپ را برای کاربر فراهم می‌کند.
شرکت شارپ در تلویزیون ۹۰ اینچی جدید خود خدمات جدیدی عرضه کرده است که تکنیسین‌ها و متخصصان فنی تلویزیون از راه دور می‌توانند برخی تنظیمات لازم را بر روی آن پیاده کنند. این تلویزیون دارای ۱۴۱ پوند وزن و ۵ اینچ ضخامت است. شارپ ادعا کرده است این تلویزیون در مصرف برق نیز تا حد قابل توجهی صرفه جویی می‌کند. بنا بر اعلام شارپ این تلویزیون در زمینه مصرف برق برای یک کاربر متوسط سالانه فقط ۲۸ دلار هزینه در بر خواهد داشت. اما به نظر می‌رشد قیمت ۱۰۹۹۹ دلاری این تلویزیون ۹۰ اینچی جای چندانی برای صرفه جویی اقتصادی باقی نخواهد گذاشت.