سیلزفورس پلت فرم جدیدی برای ایجاد شبکه‌های اجتماعی کسب و کار عرضه کرد

سیلزفورس پلت فرم جدیدی برای ایجاد شبکه‌های اجتماعی کسب و کار عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس از یک پلت فرم نرم افزاری جدید رونمایی کرده است که کسب و کارهای کاربر به کمک آن می‌توانند شبکه‌های اجتماعی ویژه خود را ایجاد کنند.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف می‌توانند به کمک پلت فرم جدید سیلزفورس زمینه برقراری ارتباط با تمام افراد مرتبط با خود را، اعم از مشتریان و فروشندگان، برقرار کنند. پلت فرم جدید شرکت سیلزفورس در واقع شاخه‌ای از پلت فرم چتر (Chatter) است که در سال ۲۰۱۰ عرضه شده است، اما با این تفاوت که قابلیت‌های بیشتری به آن افزوده شده است. ایجاد فروم‌های عمومی و برقراری ارتباطات خصوصی از جمله قابلیت‌هایی است که سیلزفورس به این پلت فرم افزوده است. سیلزفورس در حال حاضر این راهکار را برای تعداد معدودی از مشتریان خود عرضه کرده و گفته سال بعد آن را به صورت گسترده‌تر عرضه خواهد کرد.
براساس این گزارش، این پلت فرم کاملاً مبتنی بر فناوری پردازش ابری است و چنانکه سیلزفورس ادعا کرده است، کاربران در عرض چند دقیقه می‌توانند آن را راه اندازی و استفاده کنند. این شرکت هدف خود از عرضه این پلت فرم را جلب مشارکت و برقراری ارتباط بین همه طرف‌های ذینفع کسب و کارهای کاربر، اعم از مشتریان، بازاریاب‌ها، فروشندگان، کارکنان و مدیران اعلام کرده است.
شرکت سیلزفورس که یکی از بر‌ترین عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در سطح جهان است، پلت فرم جدید خود را سیلزفورس کامیونیتز (به معنای گروه‌های سیلزفورس) نامیده است. این شرکت همچنین اعلام کرده در نمایشگاه سالانه خود که در سال جاری میلادی با عنوان دریم فورس در سان فرانسیسکو برگزار خواهد شد، بیشتر به معرفی این پلت فرم خواهد پرداخت.