سیلزفورس پاداش مدیران خود را افزایش داد

سیلزفورس پاداش مدیران خود را افزایش داد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس دات کام که بزرگترین عرضه کننده راهکارهای آنلاین مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است، پاداش مارک بنیوف، مدیر عامل خود را 25 درصد افزایش داده است.به گزارش وب سایت bloomberg، پاداش مدیر عامل سیلزفورس دات کام برای سال مالی 2013 با 25 درصد رشد به 22.1 میلیون دلار افزایش یافته است. وی علاوه بر این پاداش، ماهی یک میلیون دلار نیز حقوق دریافت می‌کند.

مارک بنیوف تلاش می‌کند با تمرکز بر روی نرم افزارهای تحت فناوری‌های پردازش ابری درآمد سیلزفورس را افزایش دهد. وی به‌ویژه بر روی خدمات مشتری، بازاریابی آنلاین و نرم افزارهای تحت وب مدیریت منابع انسانی تاکید کرده است.

سیلزفورس همچنین پاداش برخی از مدیران دیگر خود را برای سال مالی 2013 افزایش داده است. پاداش گراهام اسمیت، مدیر مالی و پارکر هریس، یکی از بنیانگذاران این شرکت برای سال جاری به ترتیب 24 و 40 درصد افزایش یافته است. پاداش فرانک وان وندال، معاون این شرکت نیز 90 درصد افزایش یافته است.

شرکت پژوهشی گارتنر چندی پیش اعلام کرد سیلزفورس در سال 2012 موفق شده عنوان بزرگترین عرضه کننده نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری را از آن خود کند. این شرکت در سال گذشته توانسته درآمد خود را 26 درصد افزایش دهد و به رقم 2 میلیارد و 525 میلیون دلار برساند. بر اساس این برآوردها 14 درصد از بازار جهانی نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری در اختیار این شرکت است.