سیلزفورس نرم‏‌افزارهای کسب و کار را به دنیای فناوری‏‌های پوشیدنی می‏‌برد

سیلزفورس نرم‏‌افزارهای کسب و کار را به دنیای فناوری‏‌های پوشیدنی می‏‌برد

همکاران سیستم- افزایش علاقه و توجه بازار به فناوری‏‌های پوشیدنی، شرکت سیلزفورس را واداشته است راهکار ویژه‏‌ای عرضه کند که توسعه‏‌دهندگان نرم‏‌افزار به کمک آن می‏‌توانند نرم‏‌افزارهای سازگار با این فناوری‏‌ها را طراحی کنند.
به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت سیلزفورس یک بسته توسعه نرم‌‏افزاری به نام Wear عرضه کرده است که طراحی نرم‌‏افزارهای کسب و کار برای ابزارهای پوشیدنی را امکان‏‌پذیر می‌‏کند. این راهکار همچنین به توسعه‏‌دهندگان نرم‏‌افزار اجازه می‏‌د‌هد تا با استفاده از پلت‏فرم Salesforce۱ اپ‏ و نرم‏‌افزار همراه طراحی کنند.
بر اساس این گزارش، شرکت سیلزفورس در این بسته توسعه نرم‌‏افزاری شش اپلیکیشن ویژه طراحی کرده است که بر روی شش ابزار پوشیدنی قابل نصب است. یکی از این اپ‏لیکیشن‌ها برای ساعت هوشمند Pebble طراحی شده است و بیشتر برای گردآوری اطلاعات و گزارش‌‏دهی مورد استفاده قرار می‏‌گیرد. اپلیکیشن دیگری نیز برای ساعت‏های Gear سامسونگ طراحی شده است که کارکنان کسب و کارها می‏‌توانند از آن در جلسات مختلف استفاده کنند و به کمک آن اطلاعاتی را درباره اعضای شرکت‏‌کننده در جلسه گردآوری کنند. سومین نرم‏‌افزاری که توسط شرکت سیلزفورس طراحی شده است یک اپلیکیشن خدماتی است که بر روی عینک گوگل قابل نصب است. این شرکت برنامه‏ دیگری را نیز برای ابزارهای پوشیدنی تحت اندروید طراحی کرده است که در واقع نوعی برنامه اعلان‏‌دهی (notification) است. نرم‏‌افزار دیگری نیز برای این مجموعه طراحی شده است که بر روی بازوبندهای هوشمند Myo قابل نصب است. در این بازوبندها از فناوری کنترل حرکات استفاده شده است و جراحان از آن می‏‌توانند برای مقاصد پزشکی و درمان بیماران استفاده کنند. سیلزفورس همچنین اپلیکیشن ویژه‏ای را برای مچ‌‏بندهای هوشمند Nymi که از آنها برای احراز هویت کاربران استفاده می‏‌شود، طراحی کرده است.
توسعه‌‏دهندگان نرم‌‏افزار می‏‌توانند کدهای مربوط به هر کدام از این اپ‏لیکیشن‌ها را به صورت رایگان دانلود کنند و از آنها برای توسعه اپ‏لیکیشن‌های مورد نظر خود بهره گیرند.