سیلزفورس شرکت نوپای RelateIQ را به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خرید

سیلزفورس شرکت نوپای RelateIQ را به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خرید

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس، یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌‏کنندگان راهکارهای پردازش ابری برای کسب و کار‌ها قصد دارد یکی از عرضه‏‌کنندگان نرم‌‏افزارهای بازاریابی و فروش را به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خریداری کند و از آن در بخش راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود استفاده کند.
به گزارش وب‌‏سایت venturebeat.com، شرکت سیلزفورس قصد دارد شرکت نوپای RelateIQ را که صاحب نرم‏‌افزاری به نام «پلت فرم ارتباط هوشمند» است به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خریداری کند و از فناوری و تخصص این شرکت در بخش راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود (CRM) استفاده کند.
شرکت RelateIQ که در سال ۲۰۱۱ تاسیس شده است صاحب پلت‏فرمی است که قادر است داده‏‌ها را از نرم‌‏افزار‌ها و برنامه‌‏هایی مثل لینکدین، آفیس ۳۶۵ و جی‏‌میل گردآوری کند و با تجزیه و تحلیل آن‌ها به متصدیان فروش کمک کند ارتباط خود را با مخاطبان و مشتریان بالقوه حفظ کنند. این نرم‌‏افزار می‌‏کوشد با تجزیه و تحلیل داده‏‌ها به مهم‌ترین پرسش‌‏های واحدهای فروش پاسخ دهد.
شرکت RelateIQ از بدو تاسیس در سال ۲۰۱۱ استیلای شرکت سیلزفورس در حوزه نرم‏‌افزارهای فروش را به چالش گرفته بود ولی در ‌‌نهایت نتوانست در برابر پیشنهاد خرید این شرکت مقاومت کند. این شرکت نوپا پیش از این توانسته بود نظر سرمایه‏‌گذاران مخاطره‏‌پذیر را برای ۶۹ میلیون دلار سرمایه‌‏گذاری جلب کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *