ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

سیلزفورس شرکت نوپای RelateIQ را به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خرید

سیلزفورس شرکت نوپای RelateIQ را به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خرید

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس، یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌‏کنندگان راهکارهای پردازش ابری برای کسب و کار‌ها قصد دارد یکی از عرضه‏‌کنندگان نرم‌‏افزارهای بازاریابی و فروش را به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خریداری کند و از آن در بخش راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود استفاده کند.
به گزارش وب‌‏سایت venturebeat.com، شرکت سیلزفورس قصد دارد شرکت نوپای RelateIQ را که صاحب نرم‏‌افزاری به نام «پلت فرم ارتباط هوشمند» است به قیمت ۳۵۰ میلیون دلار خریداری کند و از فناوری و تخصص این شرکت در بخش راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود (CRM) استفاده کند.
شرکت RelateIQ که در سال ۲۰۱۱ تاسیس شده است صاحب پلت‏فرمی است که قادر است داده‏‌ها را از نرم‌‏افزار‌ها و برنامه‌‏هایی مثل لینکدین، آفیس ۳۶۵ و جی‏‌میل گردآوری کند و با تجزیه و تحلیل آن‌ها به متصدیان فروش کمک کند ارتباط خود را با مخاطبان و مشتریان بالقوه حفظ کنند. این نرم‌‏افزار می‌‏کوشد با تجزیه و تحلیل داده‏‌ها به مهم‌ترین پرسش‌‏های واحدهای فروش پاسخ دهد.
شرکت RelateIQ از بدو تاسیس در سال ۲۰۱۱ استیلای شرکت سیلزفورس در حوزه نرم‏‌افزارهای فروش را به چالش گرفته بود ولی در ‌‌نهایت نتوانست در برابر پیشنهاد خرید این شرکت مقاومت کند. این شرکت نوپا پیش از این توانسته بود نظر سرمایه‏‌گذاران مخاطره‏‌پذیر را برای ۶۹ میلیون دلار سرمایه‌‏گذاری جلب کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *