سیلزفورس راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را برای موسسات مالی عرضه کرد

سیلزفورس راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را برای موسسات مالی عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس پلت‏فرم مدیریت ارتباط با مشتری خود را که salesforce۱ نامیده می‌‏شود، برای کسب و کارهای فعال در صنعت خدمات مالی عرضه کرده است.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت سیلزفورس که بزرگ‌ترین عرضه‏‌کننده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در جهان محسوب می‌‏شود، اعلام کرده است شرکت‏‌های فعال در صنعت خدمات مالی از این پس می‌‏توانند از پلت‏فرم «سیلزفورس۱» استفاده کنند. استفاده از این پلت‏فرم به شرکت‏‌های کاربر کمک می‌‏کند کسب و کار خود را در فضای پردازش ابری مدیریت کنند و از ابزارهای اجتماعی، همراه و اپ‏های متصل به این فضا نیز استفاده کنند.
بر اساس این گزارش، پلت‏فرم مدیریت ارتباط با مشتری سیلزفورس به قابلیتی مجهز شده است که موسسات مالی و بانکداری به کمک آن می‌‏توانند فرایند شناسایی مشتریان احتمالی خود را به صورت خودکار و از طریق تعامل با عرضه‏‌کنندگان خدمات مالی، وام‏‌دهندگان، مدیران بانک و تیم‏‌های فروش و بازاریابی انجام دهند. این پلت‏فرم همچنین در مجرا‌ها و کانال‏‌های مختلفی مثل شبکه‌‏های اجتماعی، محیط ابزارهای همراه و وب مشتریان بالقوه را برای کسب و کارهای کاربر شناسایی می‌‏کند.
شرکت سیلزفورس این پلت‏فرم را در نوامبر گذشته عرضه کرده بود ولی نسخه ویژه کسب و کارهای فعال در خدمات مالی را اخیراً راه‌‏اندازی کرده است. این شرکت در آوریل گذشته نیز شاخه جدیدی به چارت سازمانی خود افزود که بخش صنایع نام گرفت. سیلزفورس گروهی از کار‌شناسان صنایع مختلف را در این بخش گرد هم آورده است و به کمک آن‌ها می‌‏کوشد اکوسیستم‌های نرم‌‏افزاری مورد نیاز شرکای خود را که بر روی پلت‏فرم مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت سرمایه‌‏گذاری کرده‏‌اند، توسعه دهد و چالش‏‌های پیش روی آن در هر بخش را برطرف کند.
ویوِک کوندرا، یکی از مدیران بخش صنایع شرکت سیلزفورس دات کام درباره اهمیت این پلت‏فرم برای کسب و کار‌ها و موسسات مالی گفته است: بانک‏‌ها هم‌‏اکنون دریافته‏‌اند که باید فرا‌تر از فضای چهاردیواری اطراف خود عمل کنند. وی همچنین گفته است پلت‏فرم سیلزفورس۱ در هر مکان و زمانی و بر روی هر ابزاری قابل استفاده است.