سیلزفورس راهکار خدمات مشتری خود را برای کسب و کارهای کوچک به روز کرد

سیلزفورس راهکار خدمات مشتری خود را برای کسب و کارهای کوچک به روز کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس نسخه جدید و به‌روز اپلیکیشن خدمات مشتری خود را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه کرده است.
به گزارش وب‌سایت toptechnews، شرکت سیلزفورس نسخه جدیدی از اپلیکیشن Desk.com Business Plus را که راهکاری در حوزه مدیریت خدمات مشتری است، عرضه کرده است. کسب و کارهای کاربر به کمک این اپلیکیشن می‌توانند تقاضاها و نیازهای مشتریان خود را که پیوسته در حال تغییر است، پاسخ دهند. به اعتقاد سیلزفورس رشد کسب و کارها فقط به جذب مشتریان جدید بستگی ندارد، بلکه موضوع مهم حفظ مشتریان موجود است. سیلزفورس دریافته است شرکت‌هایی که برای تجربه مشتری اولویت قائل هستند می‌توانند سودشان را در مقایسه با شرکت‌های رقیب تا ۶۰ درصد افزایش دهند.
سیلزفورس اعلام کرده است اکثر کسب و کارهای کوچک و متوسطی که از سیستم‌های قدیمی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده می‌کنند در زمینه خدمات مشتری با چالش‌هایی مواجه هستند، چرا که این راهکارها از انعطاف‌پذیری چندانی برخوردار نیستند. راهکار Desk.com سیلزفورس در واقع پاسخی به این چالش‌ها است که کسب و کارهای کوچک و متوسط به کمک آن قادر به عرضه خدمات مشتری به صورت شخصی‌شده خواهند بود. لیلا سکا، مدیر بخش Desk.com  و معاون شرکت سیلزفورس در این زمینه گفته است: در Desk.com باور ما این است که هر تعاملی فرصتی برای ارائه خدمات به مشتریان است. سیلزفورس به کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک می‌کند این کار را با سه رویکرد انجام دهند: سفارشی‌سازی، کنترل و به دست آوردن بینشی که بازدهی عاملان آنها را افزایش می‌دهد.
بر اساس این گزارش، راهکار شرکت سیلزفورس در این حوزه هم‌اکنون با حق اشتراک ماهیانه ۱۲۵ دلار به ازای هر کاربر در دسترس کسب و کارها و شرکت‌های تجاری قرار دارد.