سیلزفورس راهکار بازاریابی جدیدی عرضه کرد

سیلزفورس راهکار بازاریابی جدیدی عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس محصول جدیدی در حوزه بازاریابی و فروش عرضه کرده است که به کارکنان و متصدیان فروش کمک می‌کند معاملات و عملیات بازاریابی خود را با سرعت بیشتری انجام دهند.
به گزارش وب‌سایت computerworld، راهکار جدیدی شرکت سیلزفورس که Sales Reach نام دارد در واقع حاصل ترکیب نرم‌افزار «اتوماسیون فروش» این شرکت با پلت‌فرم گروه‌های اجتماعی است. استفاده از این راهکار به متصدیان فروش کمک می‌کند مشتریان بالقوه خود را سریع‌تر شناسایی کنند و تلاش‌های بازاریابی خود را در آن واحد (real time) انجام دهند. مارک وولن، یکی از معاونین بخش محصولات بازاریابی شرکت سیلزفورس در این باره گفته است: امروزه خریداران دنباله‌روِ فرایندهای خطی و پیش‌بینی‌پذیر نیستند. راهکار Sales Reach به متصدیان فروش این امکان را می‌دهد تا خلق و خوی مشتریان بالقوه خود را در زمینه خرید از نزدیک بررسی کنند و تا تنور داغ است نان را بچسبانند.
به گفته مدیران شرکت سیلزفورس این راهکار اطلاعات مربوط به فعالیت‌های مشتریان بالقوه را در آن واحد به ابزارهای همراه متصدیان فروش ارسال می‌کند. مثلاً ممکن است یکی از مشتریان بالقوه در وب‌سایت یک شرکت به دنبال اطلاعاتی درباره قیمت محصولات آن شرکت باشد. این راهکار بلافاصله این خبر را به اطلاع کارکنان فروش شرکت می‌رساند تا در همان لحظه با وی تماس بگیرند. البته کار این راهکار در همین جا تمام نمی‌شود، بلکه کارکنان فروش به کمک آن می‌توانند تا ۳۰ روز بعد نیز ایمیل‌هایی برای این مشتری بالقوه ارسال کنند و به تلاش‌های بازاریابی خود ادامه دهند. در یکی از این ایمیل‌ها از مشتری بالقوه دعوت می‌شود تا از طریق سیستم‌های شرکت سیلزفورس عضو یکی از گروه‌های آنلاین شود و با اعضای آن درباره خدمات و محصولاتی که قرار است خریداری کند، مشورت کند.
شرکت سیلزفورس قصد دارد راهکار جدید خود را در نیمه اول سال آینده به بازار عرضه کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *