سیلزفورس راهبرد فروش خود را بر روی شش صنعت عمده متمرکز می‌‏کند

سیلزفورس راهبرد فروش خود را بر روی شش صنعت عمده متمرکز می‌‏کند

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس اعلام کرده است می‌‏کوشد راهبرد فروش خود را بر روی شش صنعت عمده متمرکز کند.
به گزارش وب‏‌سایت destinationcrm، شرکت سیلزفورس‌‏دات‏‌کام اعلام کرده است می‌‏کوشد راهبرد فروش خود را بر روی شش صنعت متمرکز کند. صنایع خدمات مالی/بیمه، مراقبت‏‌های بهداشتی/علوم زیستی، خرده فروشی/ محصولات مصرفی، ارتباطات/رسانه، سازمان‌‏های دولتی و خودروسازی/ صنایع تولیدی جزء صنایعی هستند که این شرکت قصد دارد آن‌ها را در کانون راهبرد فروش محصولات و خدمات خود قرار دهد.
واحد کسب و کارهای صنعتی شرکت سیلزفورس که با مدیریت ویوک کوندرا، مدیر آی تی سابق کاخ سفید و معاون کنونی بخش صنایع این شرکت اداره می‌‏شود، واحد تازه‏ تاسیسی است که تلاش می‌‏کند راهکارهایی در حوزه فناوری‏‌های پردازش ابری، همراه و شبکه‏‌های اجتماعی را برای این شش صنعت عرضه کند. راهبرد این شرکت همچنین شامل تمهیداتی مثل افزایش کار‌شناسان صنایع مختلف، توسعه اکوسیستم مشخصی برای همکاری با شرکا و خلق راهکارهایی که پلت‏فرم سیلزفورس را قادر کند چالش‏‌های مهم هر بخش را برطرف کند، خواهد بود.
کیت بلاک، رئیس و معاون رئیس و معاون هیئت مدیره شرکت سیلزفورس در این باره گفته است: وقتی می‌‏کوشیم تا پا را از درآمد ده میلیارد دلاری فرا‌تر گذاریم، این راهبرد صنعتی فرصت بزرگی است تا از مشتریان فعلی‏مان فرا‌تر رویم و به مشتریان و کسب و کارهای جدیدی دست یابیم. در حال حاضر شرکت‌‏هایی که در صنایع مختلف فعالیت می‌‏کنند به سیلزفورس متوسل شده‌‏اند تا به کمک آن بتوانند الگوهای تجاری خود را متحول کنند و با مشتریان خود با شیوه‏‌های جدیدی ارتباط برقرار کنند.
شرکت سیلزفورس برای تحقق راهبرد خود از مدیران با سابقه‌‏ای در این واحد تازه‏ تاسیس استفاده کرده است و هر کدام از آن‌ها را مسئول صنایع مشخصی کرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *