سیلزفورس به 40 هزار حق ثبت اختراع جدید دسترسی خواهد داشت

سیلزفورس به 40 هزار حق ثبت اختراع جدید دسترسی خواهد داشت

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس با یکی از شرکت‌های دارنده چندین هزار حق ثبت اختراع قراردادی امضا کرده است که به موجب آن به 40 هزار حق ثبت تحت تملک این شرکت دسترسی خواهد داشت.

به گزارش وب سایت zdnet، شرکت سیلزفورس، یکی از غول‌های عرضه کننده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری به یمن قراردادی که با شرکت اینتلکچوال واندورز (Intellectual Ventures) بسته است، به بیش از 40 هزار حق ثبت اختراع جدید دسترسی خواهد داشت. شرکت اینتلکچوال واندورز که به اختصار آی وی (IV) نامیده می‌شود، بیش از 40 هزار حق ثبت اختراع را در انحصار خود دارد و به وسیله آنها به کسب و کارها و شرکت‌های تجاری کمک می‌کند نوآوری های خود را افزایش دهند. این حق ثبت‌ها بخش وسیعی از محصولات، راهکارها و ایده‌های مربوط به بیش از 50 حوزه فناورانه را پوشش می‌دهند.

یکی دیگر از مزایای همکاری با شرکت آی وی برای سیلزفورس دات کام این است که این شرکت همکاری تنگاتنگی با سازمان‌ها و نهادهای دولتی در آمریکا دارد و شرکت سیلزفورس نیز در کنار شرکت‌هایی مثل آی بی ام و اوراکل تلاش می‌کند نهادهای دولتی را جذب راهکارها و محصولات خود کند. بخش زیادی از این نهادها و سازمان‌ها در حال حاضر در حال ارتقا سیستم‌ها و راهکارهای قدیمی خود هستند و شرکت‌های عرضه کننده راهکارهای آی تی به‌ویژه می‌کوشند آنها را به استفاده از راهکارهای پردازش ابری خود ترغیب کنند.

این قرارداد مثلاً به شرکت سیلزفورس اجازه می‌دهد به حق ثبت اختراعات مربوط به برنامه‌های دفاعی و نظامی دسترسی داشته باشد. از این رو پیش‌بینی می‌شود سیلزفورس در آینده راهکارهایی نیز برای صنایع دفاعی و نظامی طراحی کند.