سیلزفورس برای کسب و کارهای کوچک یک اپ‏‌استور اختصاصی عرضه می‌‏کند

سیلزفورس برای کسب و کارهای کوچک یک اپ‏‌استور اختصاصی عرضه می‌‏کند

همکاران سیستم- سیلزفورس برای هر کدام از کسب و کارهای کوچکی که از راهکار خدمات مشتری Desk.com این شرکت استفاده می‏کنند، یک اپ استور اختصاصی عرضه می‏‌کند.
به گزارش وب‏سایت pcworld، شرکت سیلزفورس برای کسب و کارهای کوچک و متوسطی که از پایگاه پردازش ابری Desk.com این شرکت که در واقع مرکزی برای خدمات مشتری است، استفاده می‏‌کنند،اپ استور اختصاصی ارائه می‏‌کند. این اپ‌استور که App Hub نام دارد، ظرفیت ذخیره حداکثر ۵۰ اپ مختلف را دارا است. این اپ‏‌ها عمدتاً برای فعالیت‏‌هایی مثل چت و گفت‌و‌گو، ترجمه، تحلیل‌‏گرهای تجارت الکترونیک و رصد شبکه‏‌های اجتماعی طراحی شده است.
شرکت سیلزفورس فناوری جدیدی به نام Canvas عرضه کرده است که می‏‌تواند داده‏‌های کسب و کارها از این اپ‌‏ها را با پایگاه Desk.con یکپارچه کند و بنا بر ادعای سیلزفورس به ارتقای خدمات مشتری کسب و کارهای کاربر منجر شود.
لیلا سکا، یکی از معاونین ارشد سیلزفورس و مدیر محصول Desk.com در این باره گفته است: شرکت‏‌های کوچک از خدمات پردازش ابری مختلفی استفاده می‌‏کنند و نیازمند روشی برای ساماندهی و متمرکز داده‏‌های خود هستند تا بتوانند خدمات مشتری بهتری عرضه کنند. مشکل اما اینجا است که بسیاری از اپ‏‌های مورد استفاده آنها با هم سازگار نیستند و شرکت‏‌های کوچک نیز به منابع لازم برای یکپارچه کردن این اطلاعات دسترسی ندارند. این امر آنها را وامی‏‌دارد برای گردآوری داده‌‏های خود از اپ‏‌های مختلفی استفاده کنند. از دست رفتن داده‏‌های ذخیره شده در اپلیکیشن‏‌های ابری مختلف نیز ممکن است صدمات جدی به خدمات مشتری آنها وارد کند.
استفاده از پایگاه پردازش ابری Desk.com در حال حاضر ماهیانه ۳۰ دلار به ازای هر کاربر هزینه دارد. سیلزفورس ابزار جدید خود برای یکپارچه‏‌سازی داده‌‏ها (Canvas) را نیزدر اوایل سال ۲۰۱۵ عرضه می‏‌کند و قیمت آن را نیز در همان زمان اعلام خواهد کرد.