سیلزفورس برای کسب‏‌وکار‌ها اَپ اِستور خصوصی می‌سازد

سیلزفورس برای کسب‏‌وکار‌ها اَپ اِستور خصوصی می‌سازد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس عرضه خدمات جدید خود در زمینه ایجاد اپ استور خصوصی برای کسب و کار‌ها را آغاز کرده است.
به گزارش وب‏‌سایت infoworld، شرکت سیلزفورس از روز جمعه عرضه خدمات جدیدی را آغاز کرده است که کسب و کارهای کاربر به کمک آن می‌‏توانند اپ استور خصوصی برای خود ایجاد کنند. شرکت سیلزفورس در حال حاضر دارای یک اَپ‏ اِستور عمومی با نام اَپ اِکسچینج (AppExchange) است که نرم‏‌افزار‌ها و برنامه‏‌های کاربردی ویژه کسب و کار‌ها را از طریق آن عرضه می‌‏کند. این شرکت حالا با خدمات جدیدی که عرضه کرده است، به هر کدام از کسب و کارهای کاربر اجازه می‌‏دهد برای خود یک اپ استور خصوصی طراحی کنند و نرم‌‏افزارهای مورد نیاز خود را از طریق آن در میان کارکنانشان به اشتراک بگذارند.
بر اساس این گزارش، کسب و کارهایی که هم‏‌اکنون از راهکار انترپرایز (Enterprise) شرکت سیلزفورس استفاده می‌‏کنند، می‌‏توانند از این خدمات استفاده کنند و برای خود اپ استور خصوصی بسازند. کسب وکارهایی هم که از این راهکار استفاده نمی‌‏کنند می‌‏توانند با پرداخت ماهیانه ۵ دلار به ازای هر کاربر به اپ استورهای خصوصی دسترسی داشته باشند.
اپ استور‌ها از جمله فناوری‏‌هایی است که در دنیای کسب و کار‌ها با نرخ شتابنده‏‌ای در حال رشد است. شرکت پژوهشی گارتنر در فوریه امسال در گزارشی پیش‌‏بینی کرد تا سال ۲۰۱۷ حدود ۲۵ درصد از کسب و کار‌ها برای خود اپ استور خواهند داشت.
بر اساس این گزارش، شرکت سیلزفورس نیز می‌‏کوشد مشتریان کنونی خود را حفظ کند و از گرایش آن‌ها به سمت خدمات مشابهی که از سوی شرکت رقیب، آی بی‌ ام عرضه می‌‏شود جلوگیری کند. شرکت گارتنر نیز اخیراً خدمات مشابهی با نام اپ‏زون (AppZone) راه‏‌اندازی کرده است.
مشتریان سیلزفورس در حال حاضر می‌‏توانند از خدمات اپ استورهای خصوصی این شرکت برای ذخیره و به‏‌اشتراک‌‏گذاری نرم‏‌افزارهای تحت وب، همراه و یا دسکتاپی استفاده کنند. سیلزفورس اخیراً خدماتی نیز برای احراز هویت کاربران نرم‏‌افزارهای ذخیره شده در اپ استور عرضه کرده است که به آیدنتیتی (Identity) معروف است. کسب و کار‌ها با استفاده از این راهکار می‌‏توانند هویت کارکنانی را که قصد دانلود و نصب این نرم‏‌افزار‌ها را دارند، احراز کنند.