سیسکو یکی از شرکت‌های عرضه کننده راهکار مدیریت سیاست‌های شبکه‌ای را می‌خرد

همکاران سیستم- شرکت سیسکو، بزرگ‌ترین عرضه کننده راهکار‌ها و فناوری‌های شبکه‌ای در جهان از قصد خود برای خرید شرکت براود هوپ (BroadHop) که صاحب فناوری ویژه‌ای در زمینه مدیریت سیاست‌های شبکه‌ای است، خبر داده است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت سیسکو نسبت به خرید شرکت براود هوپ که عرضه کننده راهکارهای مدیریت سیاست‌های شبکه‌ای است، ابراز تمایل کرده است. راهکار شرکت براود هادوپ در حال حاضر توسط ۹۰ شرکت عرضه کننده خدمات ارتباط راه دور در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
براود هوپ یکی از شرکت‌های عرضه کننده فناوری‌های مدیریت خدمات و کنترل سیاست‌های شبکه‌ای است که در شهر دنور آمریکا مستقر است. سیسکو قصد دارد راهکارهای این شرکت در زمینه مدیریت ابزارهای همراه و راهکارهای مشکل یابی شبکه‌ها را با راهکارهای خود در این حوزه ترکیب کند. بنا بر اعلام سیسکو، ترکیب این راهکار‌ها به اپراتور‌ها و عرضه کنندگان خدمات شبکه‌ای اجازه می‌دهد انواع خدماتی را که از طریق شبکه‌های مختلف عرضه می‌کنند، به شیوه انعطاف پذیرتری کنترل و مدیریت کنند. سیسکو درباره این خرید گفته است: ترکیب این راهکار‌ها به اپراتورهای عرضه کننده خدمات شبکه‌ای کمک می‌کند تا خدمات درآمدسازی را عرضه کنند و تجربه کاربران نهایی خود از این خدمات را نیز ارتقا دهند.
هنوز درباره جزئیات و قیمت خرید این شرکت اطلاعات بیشتری از سوی سیسکو منتشر نشده است.
گفتنی است سیسکو که مدتی است تمرکز خود بر بازار راهکارهای کسب و کار را افزایش داده، چندی پیش اعلام کرده بود قصد دارد برای تمرکز بیشتر بر این بازار حتی یکی از شرکت‌های تابعه خود به نام لینک سیس را که محصولاتی را برای کاربران خانگی عرضه می‌کرد، بفروشد.