سیسکو مدیران ارشد خود را اخراج کرد

سیسکو مدیران ارشد خود را اخراج کرد

همکاران سیستم- منابع آگاه اعلام کردند شرکت سیسکو در ماه نوامبر بخشی از فرصت‌های شغلی خود را حذف کرد و طی آن ۱۲۰ کارمند این شرکت در مرکز «بازاریابی جهانی» و «ارتباطات سازمانی» اخراج شدند و در بین آنها چندین مدیر ارشد هم شغل خود را از دست دادند.به گزارش وبسایت itp، به گفته منابع آگاه،  شرکت سیسکو در آخرین اقدام خود برای اخراج کارمندان سراغ مراکز بازاریابی و ارتباطات سازمانی در شعبه‌های خاورمیانه، آفریقا و ترکیه رفت.
این منابع تایید کردند که پس از تغییر ساختارهای اخیر، گروه‌های بازاریابی محصولات و خدمات سیسکو هم‌اکنون در حال گزارش‌دهی به «کارِن واکر» مدیربازاریابی سیسکو هستند. اخراج اخیر کارمندان این شرکت بخشی از تلاش واکر برای تحکیم سازمان‌های موجود وابسته به سیسکو است.
این منابع گزارش دادند که در تغییر ساختارهای اخیر بسیاری از مدیران مراکز بازاریابی جهانی و ارتباطات سازمانی سیسکو هم اخراج شدند.
این شرکت بزرگ تولیدکننده سیستم‌های شبکه‌ای به‌تازگی تعداد زیادی از مدیران خود را اخراج کرده است. این اتفاق مدت کوتاهی پس از آن صورت گرفت که در ماه مه از سال جاری میلادی «جوک رابینز» مدیر فروش جهانی سیسکو به عنوان مدیرعامل جدید شرکت انتخاب شد و هیئت مدیره اعلام کرد «جان چمبرز» از ژوئیه ۲۰۱۶ از پست خود کناره‌گیری می‌کند.