سیسکو شرکت ابری ۲۶۰ میلیون دلاری خرید

سیسکو شرکت ابری ۲۶۰ میلیون دلاری خرید

همکاران سیستم- شرکت سیسکو بزرگترین تولیدکننده سیستم‌های شبکه‌ای در جهان اعلام کرد استارت‌آپ تنظیم خدمات پردازش ابری CliQr را به قیمت ۲۶۰ میلیون دلار خریداری کرده است.

به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت CliQr که دفتر مرکزی آن در شهر سن‌جوز آمریکا واقع شده است، به سازمان‌ها امکان می‌دهد عملیات‌های مبتنی بر مراکز داده را به صورت انعطاف‌‌پذیرتر ایجاد کنند و سپس از طریق یک سیستم واحد بتوانند مدیریت آن را برعهده بگیرند.

پلتفورم CloudCenter که این استارت‌آپ ارایه می‌دهد، برای استقرار کارآمدتر اپلیکیشن‌های نرم‌افزاری در فضاهای اختصاصی، عمومی و چندگانه پردازش ابری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این واگذاری توان سیسکو برای ارایه خدمات پردازش ابری در بسیاری از زمینه‌ها را تقویت می‌کند: نخست آنکه CliQr انواع فضاهای عمومی پردازش ابری از جمله خدمات گوگل، مایکروسافت، آمازون و VMware را مورد پشتیبانی قرار می‌دهد.

هزینه استفاده از ابزارهای CliQr بسیار پایین است و کاربران سازمانی می‌توانند از طریق فضاهای ابری متفاوت با هزینه‌های متغییر این خدمات را مورد استفاده قرار دهند. کاربارن سازمانی بر حسب نیاز خود می‌توانند زیرساخت‌های مورد نظر را در اختیار بگیرند و اپلیکیشن‌های خود را روی فضای ابری مستقر کنند.