ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

سیسکو به دنبال خرید متخصصان شرکت Saggezza

سیسکو به دنبال خرید متخصصان شرکت Saggezza

همکاران سیستم- سیسکو روز گذشته اعلام کرد که در نظر دارد استعدادها و فناوری‌های کلیدی شرکت تحلیل‌کننده داده‌های Saggezza را خریداری کند که البته جزییات مالی این واگذاری هنوز به درستی مشخص نشده است.

به گزارش وب‌است zdnet، شرکت Saggezza که در سال ۲۰۰۶ میلادی تاسیس شده است مجموعه‌ای از پلتفرم‌های نرم‌افزاری را برای صنایع ارایه‌دهنده خدمات مالی عرضه می‌کند و ابزارهای خود را برای تحلیل داده‌ها و مشاهده آنها ارایه می‌دهد. با این توضیحات به نظر می‌رسد سیسکو به گروه تخصصی تحلیل داده در شرکت Saggezza علاقمند شده است.

«راب سالوانیو» مدیر توسعه تجاری سیسکو با انتشار مطلبی روی وبلاگ رسمی این شرکت توضیح داد که تیم ویژه Saggezza یک گروه از کارشناسان تحلیلگر پلتفرم را شامل می‌شود که در عرصه خدمات پردازش ابری و توسعه پلتفرم ایمن قابلیت‌های منحصر به‌فرد دارند.

هدف از خرید جدید این است که فرآیند توسعه فناوری اتوماسیون شبکه سیسکو به خصوص سیستم Digital Network Architecture یا DNA آن با سرعت بیشتر پیش برود.

گروه تحلیلگر شرکت Saggezza با گروه مهندسی شبکه‌های سازمانی سیسکو ادغام می‌شود که مدیریت این مرکز را «راوی چاندراسِکاران» در شرکت سیسکو برعهده دارد. سیسکو توضیح داد که پیش‌‌بینی می‌کند این قرارداد در فصل چهارم سال جاری میلادی نهایی شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *