سیج ابزارهای سازمانی خود را به‌روز کرد

سیج ابزارهای سازمانی خود را به‌روز کرد

همکاران سیستم- شرکت Sage در کنفرانس سالانه Sage Summit Conference اعلام کرد که ابزار Sage ۳۰۰ ERP ۲۰۱۲ ویژه سازمان‌های کوچک و متوسط را به همراه ابزار Sage ERP X3 product به‌روز کرده است و ERP X3 نیز از جمله محصولاتی محسوب می‌شود که سازمان‌ها می‌توانند از طریق مجوزهای نرم‌افزاری که در اختیار دارند به آن دسترسی پیدا کنند.
 به گزارش سایت echannelline، «جین هوی» مدیر بازاریابی شرکت Sage در منطقه آمریکای شمالی در این خصوص گفت: «برنامه اصلی که در این فرآیند دنبال کردیم، آسان‌سازی استفاده از این ابزار‌ها بود تا علاوه بر آن به مشتریان خود ابزارهای کاربردی بیشتر با قابلیت‌های راحت‌تر برای استفاده روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه را ارایه دهیم و از نوآوری‌های بیشتری در فضای پردازش ابری بهره‌ ببریم».
ابزار Sage ERP X3 v6.5 که پیش‌بینی شده است از اکتبر ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی عرضه شود، برای سازمان‌های فعال در بازارهای میانی با بیش از ۵۰ کارمند تولید شده است. هوی در این خصوص توضیح داد: «نرم‌افزار Sage ERP X3 v6.5 به صورت جهانی عرضه می‌شود و سال آینده نسخه کامل‌تر آن به دست کاربران می‌رسد. برای این ابزار پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای در نظر گرفته شده است».
این ابزار همچنین شامل بخشی مبتنی بر فضای پردازش ابری می‌شود تا شرکت‌های تجاری به واسطه این ابزار‌ها کارایی و اثربخشی بیشتری پیش‌رو داشته باشند.