سیال بودن اطلاعات در سازمان‌ها، موضوع داغ سال ۲۰۱۶

سیال بودن اطلاعات در سازمان‌ها، موضوع داغ سال ۲۰۱۶

همکاران سیستم – بیش از ۹۰ درصد مدیران فناوری اطلاعات سازمان‌ها معتقدند در سال جدید میلادی، Enterprise Mobility عامل مهمی در تعامل‌ با مشتری‌ها، رقابت و بهره‌وری به شمار می‌رود.
علاوه بر این، ۷۳ درصد گفته‌اند شرکت  آنها طرح‌هایی برای سیال کردن روند دسترسی به اطلاعات و اپلیکیشن‌های سازمانی در دست اجرا دارد. به گزارش وب‌سایت  Mobile Marketing Watch، شرکت Appian در نظرسنجی آنلاین از ۳۰۶ مدیر فناوری اطلاعات، این یافته‌ها را به دست آورده است.  

هدف از اجرای این پژوهش، رسیدن به چشم‌اندازی از وضعیت فناوری در سال جدید عنوان شده است. Enterprise Mobility قابلیتی است که در آن، داده‌ها و اپلیکیشن‌های تجاری به طور یکپارچه در هر نقطه‌ای چه در رایانه‌های شخصی و چه در ابزار همراه از قبیل اسمارت‌فون، تبلت و گجت‌های پوشیدنی در دسترس افراد قرار می‌گیرد.

این مدیران همچنین پیش‌بینی کرده‌اند که بیشترین درآمد سازمان آنها در سال ۲۰۱۶ از محل اپلیکیشن‌ها و راه حل‌های مبتنی بر خدمات ابری (۷۰ درصد) و (۶۰ درصد) برای Enterprise ،Mobility به دست خواهد آمد.

سازمان‌ها دریافته‌اند که استراتژی مبتنی بر تولید و توسعه اپلیکیشن‌های همراه فاقد کارایی لازم است و لذا به Enterprise Mobility روی آورده‌اند.

طبق برآوردها، انتظار می‌رود در سال جدید از این قابلیت در ارتباطات مخابراتی (۴۰ درصد)، خدمات مالی (۳۶ درصد)، تولید (۳۴ درصد)، بهداشت و داروسازی (۳۲ درصد)، حمل و نقل (۳۲ درصد) و خرده‌فروشی (۳۱ درصد) استفاده شود.