سپ برای ویندوز ۸ نرم افزارهای کسب و کار طراحی می‌کند

همکاران سیستم- شرکت آلمانی سپ از قصد خود برای طراحی و عرضه شش نرم افزار و برنامه کاربردی سازگار با سیستم عامل ویندوز ۸ خبر داده است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت سپ قصد دارد مجموعه‌ای از نرم افزارهای کاربردی را با نام تجاری جدیدی برای کسب و کارهای کاربر ویندوز ۸ عرضه کند. این نرم افزار‌ها قرار است برای طیف وسیعی از ابزارهای تحت ویندوز ۸ از رایانه‌های شخصی گرفته تا رایانه‌های لوحی طراحی عرضه شود.
بنا بر اعلام سپ این نرم افزار‌ها قرار است با نام تجاری ورک دک (WorkDeck) عرضه شود و طیف وسیعی از راهکارهای کسب و کار این شرکت را در بر خواهد گرفت. این نرم افزار‌ها و برنامه‌های کاربردی قرار است از طریق فروشگاه‌های مجازی مایکروسافت و سپ که به ترتیب ویندوز استور و سپ استور نام دارند، عرضه شود.
شرکت سپ همچنین اعلام کرده است قصد دارد برای کاربران ویندوز فون ۸، آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت برای ابزارهای همراه نیز برنامه‌ها و نرم افزارهای ویژه‌ای عرضه کند. پلت فرم ویژه سپ که برای طراحی و استفاده از نرم افزارهای همراه ایجاد شده، از توسعه و کاربرد برنامه‌ها و نرم افزارهای سازگار با ویندوز ۸ و ویندوز فون ۸ پشتیبانی خواهد کرد.
این شرکت در خبر دیگری اعلام کرده است کاربرانی که قصد دارند امنیت کسب و کار خود در محیط ابزارهای همراه را ارتقا دهند می‌توانند راهکار سپ آفاریا را که برای سیستم عامل ویندوز ۸ عرضه شده، دانلود و نصب کنند. این نرم افزار دارای قابلیت‌های امنیتی است که از رایانه‌های لوحی تحت ویندوز ۸ و مجهز به پردازنده‌های شرکت اینتل پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *