سومین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ در کمتر از یک ماه

سومین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ در کمتر از یک ماه

همکاران سیستم- ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲۹ ژوئیه یعنی کمتر از یک ماه قبل عرضه شد و شرکت مایکروسافت روز گذشته سومین به‌روزرسانی خود را برای این سیستم عامل عرضه کرد.به گزارش وبسایت Zdnet، جدیدترین به‌روزرسانی این سیستم‌ عامل با نام KB۳۰۸۱۴۳۸ شناخته می‌شود. صفحه اینترنتی Microsoft Support توضیح قابل ملاحظه‌ای در مورد خصوصیات این به‌روزرسانی منتشر نکرد و تنها گفته شد «این به‌روزرسانی ارتقا لازم برای قابلیت‌های ویندوز ۱۰ را شامل می‌شود».
یکی از سخنگویان مایکروسافت در این خصوص اظهار داشت که آخرین به‌روزرسانی برای برطرف شدن مشکلات امنیتی در Windows ۱۰ Store ارائه شد که این مشکلات در هفته گذشته تعداد زیادی از کاربران ویندوز ۱۰ را تحت تاثیر قرار داد.
با این اختلالات بسیاری از کاربران نتوانستند به فروشگاه اینترنتی Store دسترسی داشته باشند، به‌روزرسانی‌های مربوط به ابزارهای کاربردی را در اختیار بگیرند یا ابزارهای جدید را بارگذاری کنند. در برخی موارد همچنین گفته شد ابزارهای Windows Store از جمله Mail و Calendar از کار افتادند.
سخنگوی مایکروسافت در پاسخ به این سوال که مایکروسافت برای رفع مشکل Store چه اقدامی را انجام داده است توضیح داد: «نسخه KB۳۰۸۱۴۳۸ هم‌اکنون برای رفع مشکل Store ارایه شده است». مقامات مایکروسافت از دادن توضیح بیشتر در این زمینه خودداری کردند و توضیح ندادند که چه عاملی باعث بروز مشکلات مذکور در فروشگاه Store شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *