سرویس Connect مایکروسافت برای همیشه تعطیل شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت تصمیم گرفت سرانجام وب‌سایت اینترنتی مربوط به نسخه بتای آزمایشی سرویس Connect خود را برای همیشه از کار بیاندازد.
به گزارش وب‌سایت zdnet، طی سال گذشته شرکت مایکروسافت گروه توسعه سرویس Connect خود را به وب‌سایت جدیدی که با نام Collaborate شناخته می‌شود انتقال داد.
سخنگوی این شرکت در مورد آینده سرویس Connect توضیح داد: «ما ارزش ورودی مشتریان و شرکای خود را مورد سنجش قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که Connect می‌تواند پاسخگوی آنها باشد. با این وجود تلاش‌های فراوانی صورت گرفت تا این فروم به ابزارهای مدرن‌تر از جمله سرویس Collaborate انتقال یابد و این مهاجرت تا پایان سال جاری میلادی به صورت کامل انجام می‌شود.»

مایکروسافت در مورد اینکه آیا هنوز کاربران سازمانی در جهان از خدمات آزمایشی Connect استفاده می‌کنند یا تمامی آنها به صورت خودکار به سرویس Collaborate منتقل می‌شوند هم توضیحاتی داد. سخنگوی مایکروسافت در این خصوص گفت: «گروه‌های کاری این امکان را در اختیار دارند که چه مجموعه‌ای از فناوری‌ها شامل UserVoice، Feedback Hub و Collaborate را در اختیار بگیرند و باید گفت این مجموعه بهترین قابلیت‌ها متناسب با سیستم‌های ارتباطی پیش‌رو را برای آنها ارایه می‌کند».
البته باید گفت غیرفعال کردن سرویس Connect چندان هم دور از ذهن نبود. زیرا تمرکز اصلی در ویندوز و آفیس مایکروسافت روی برنامه‌های Insider است و شرکت مایکروسافت ترجیح می‌دهد روشی در اختیار آزمون‌کنندگان نرم‌افزارهای خود بگذارد که بتواند بهترین بازخورد را برای محصولات و خدمات خود در اختیار بگیرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *