سرویس جدید گوگل برای ارتباط بهتر خرده‌فروشان با کاربران

مرکز توسعه خدمات پردازش ابری Cloud گوگل سیستم جدیدی با نام Retail Search راه‌اندازی کرده که یک راهکار صنعتی هدفمند برای خرده‌فروشان محسوب می‌شود و به آنها امکان می‌دهد جست‌وجوی باکیفیت گوگل را در ویژگی‌های دیجیتالی خود قرار دهند.

سرویس جدید Retail Search که برمبنای درک عمیق گوگل از قصد و زمینه فعالیت کاربران راه‌اندازی شده، به خرده‌فروشان امکان می‌دهد از طریق قابلیت‌های جست‌وجو که برای نیازهای تجاری منحصر به فرد هر فرد قابل تنظیم است محصولات خود را عرضه کنند و بنابراین تجربه خرید با کیفیت بالاتر برای هر یک از مشتریان شرکت‌ها ارائه می‌شود.

«سیرکانت بلوادی» مدیر گروه محصولات Cloud گوگل در این خصوص گفت: «ارائه نتایج جست‌وجو با کیفیت بالا یک چالش در سراسر این صنعت محسوب می‌شود. در حالی که پلتفرم‌های جست‌وجوی سنتی مبتنی بر کلمات کلیدی فعالیت می‌کنند، درک معنایی گوگل از پرس‌وجو به خرده‌فروشان امکان می‌دهد تا تجربیات مشتریان را با جست‌وجوی مبتنی بر یادگیری به میزان چشمگیر بهبود بخشند. جست‌وجوی خرده‌فروشی به خریداران کمک می‌کند آنچه را که نیاز دارند سریع‌تر به دست آورند و در نهایت رضایتمندی مشتری افزایش یابد».

منبع: itp