سرویس جدید Salesforce برای یکپارچه شدن خدمات ابری

سرویس جدید Salesforce برای یکپارچه شدن خدمات ابری

همکاران سیستم- شرکت Salesforce پلتفرم‌ها و منابع مختلف مخصوص مراکز توسعه دهنده نرم‌افزار را در قالب یک سرویس ابری یکپارچه عرضه کرده است تا امکان استفاده آسان از ابزارهای متفاوت، از Force.com گرفته تا Heroku و رابط جدید Lightning را برای کاربران خود فراهم کند.به گزارش وبسایت ZDnet، این سرویس پردازش ابری با نام App Cloud شناخته می‌شود و زیرساخت مخصوص سرویس‌های شبکه‌ای، داده‌ای و تشخیص هویت را در خود جا داده است تا به عنوان سیستم جامع برای ساخت ابزارهای کاربردی سازمانی مورد استفاده قرار گیرد.
سرویس App Cloud قابلیت‌هایی از جمله Heroku Enterprise، رابط کاربری Lightning و سیستم Force را شامل می‌شود و یک منبع آموزشی موسوم به Trailhead را در خود جا داده است. این سرویس همچنین به سیستم AppExchange شرکت Salesforce متصل شده است تا از این طریق در اختیار ۲.۳ میلیون مرکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار قرار گیرد.
البته Salesforce این محصول را با تاخیر فراوان عرضه کرده است. این شرکت یک اکوسیستم بزرگ مخصوص توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در اختیار دارد، ولی آن را بین پلتفرم‌های مختلف تقسیم کرده است. سازمان‌ها همچنین به سختی می‌توانند فضاهای مختلف ارائه شده توسط این شرکت را مدیریت کنند تا بتوانند ابزارهای کاربردی خود را در کنار هم مورد استفاده قرار دهند.
به گفته «کاین بورک» مدیر بازاریابی محصول برای App Cloud، این سرویس می‌تواند در موارد متعدد مورد استفاده قرار بگیرد و به نیازهای مختلف اطلاعاتی برای مدیریت هرچه بهتر ارتباط با مشتریان پاسخ دهد.