سرویس جدید IBM برای کاهش ساعت‌های کاری در سازمان

سرویس جدید IBM برای کاهش ساعت‌های کاری در سازمان

همکاران سیستم- شرکت IBM با توسعه سرویس SmartCloud ابزارهای فراوانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند فعالیت‌های پردازشی و اطلاعاتی خود را از محیط‌های کنونی به سیستم PaaS (پلتفورم-به‌عنوان-سرویس) و یا فضای پردازش ابری انتقال دهند.

این بسته نرم‌افزاری جدید مبتنی بر فضای پردازش ابری IBM SmartCloud Application Services نام دارد و پلتفورمی را در اختیار کاربران می‌گذارد که روی آن می‌توانند ابزارهای سازمانی را اجرا کنند.

شرکت IBM در این بسته نرم‌افزاری جدید زیرساخت‌های مربوط به برنامه‌های امنیتی، مدیریتی و Java را ارتقا داده است. این سرویس که می‌تواند ارتباط میان ابزارهای موجود روی پلتفورم را فراهم آورد، در پایان سال جاری میلادی به صورت بتا به دست کاربران می‌رسد.

به گفته شرکت IBM سازمان‌ها با استفاده از سرویس PaaS می‌توانند ساعت‌های کاری برای فعالیت‌های مدیریتی معمول و همیشگی را کاهش دهند. بر اساس پیش‌بینی این شرکت، مدیریت پایگاه داده با استفاده از این سیستم می‌تواند از 6 ساعت در هفته به یک ساعت در هفته کاهش پیدا کند.

شرکت IBM همچنین قصد دارد نسخه ویژه‌ای از این سرویس را با نام IBM SmartCloud Enterprise+ عرضه کند. این سرویس در اختیار شرکای IBM قرار می‌گیرد تا بتوانند آن را با تغییرات و خدمات خود، با نام جدید در اختیار مشتریان بگذارند. این شرکت به منظور ارایه سرویس یاد شده با شرکت توسعه دهنده خدمات Nirvanix  همکاری داشته است.

techworld