سرویس جدید ایمیل آمازون مبتنی بر فضای پردازش ابری

سرویس جدید ایمیل آمازون مبتنی بر فضای پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت آمازون اعلام کرد خدمات تقویم و پست الکترونیکی مبتنی بر فضای پردازش ابری خود موسوم به WorkMail را حدود یک سال پس از معرفی رسمی آن در اختیار کاربران سازمانی قرار می‌دهد.
به گزارش وبسایت ZDnet، «جِف بار» مدیر مرکز عرضه خدمات سازمانی آمازون (AWS) روی وبلاگ رسمی این شرکت اعلام کرد استفاده از نسخه پیش‌نمایش این سرویس هم‌اکنون به پایان رسیده است و هم‌اکنون مرکز AWS نسخه نهایی آن را در سه منطقه تحت پوشش خود ارایه می‌دهد.
بار گفت: «من نخستین بار سال گذشته در مورد سرویس WorkMail آمازون نوشتم که در آن زمان پیش‌نمایش این محصول را عرضه کردیم. در آن مطلب توضیح دادم WorkMail یک تقویم الکترونیکی و راهکار ایمیلی مدیریت شده است که مبتنی بر فضای پردازش ابری فعالیت می‌کند و قادر است در رایانه‌های رومیزی و دستگاه‌های موبایلی فعالیت کند».
سرویس WorkMail قابلیت‌های امنیتی و کنترلی فراوانی را شامل می‌شود که از جمله آنها می‌توان به سیستم کنترل موقعیت جغرافیایی، رمزگذاری داده‌های ذخیره شده، اسکن کردن پیام‌ها برای شناسایی هرزنامه‌ها و ویروس‌ها، و سیاست‌ها و اقدامات لازم برای کنترل دستگاه‌های موبایل اشاره کرد.
بار در ادامه مطلب خود توضیح داد: «من بسیار خرسندم که این خبر را اعلام کنم که WorkMail هم‌اکنون در سه منطقه تحت پوشش AWS به صورت رسمی عرضه شده است: آمریکای شرقی (وریجینیای شمالی)، آمریکای غربی (اورِگان)، و اروپا (ایرلند)».
سرویس WorkMail به عنوان یک راهکار پشتیبان برای خدمات Outlook مایکروسافت مبتنی بر ویندوز و Mac OS X مورد استفاده قرار می‌گیرد.