سرویس جدید اوراکل در خدمت تولیدکنندگان نرم‌افزارهای ابری

سرویس جدید اوراکل در خدمت تولیدکنندگان نرم‌افزارهای ابری

همکاران سیستم – شرکت اوراکل به تازگی سرویس جدیدی در اختیار شرکای نرم‌افزاری خود قرار داده که با استفاده از آن می‌توانند اپلیکیشن‌های ابری‌شان را با سرعتی بیشتر عرضه کرده و در بازار پررقابت ابری، بیش از پیش در معرض دید مشتریان قرار گیرند. 

به گزارش وب‌سایت Talkin’ Cloud، این سرویس ویژه که Oracle Cloud Platform Ready نام دارد، قرار است در اختیار ISVها قرار گیرد تا آنها اپلیکیشن‌های متناسب با پلتفرم ابری اوراکل (Oracle Cloud) را با سرعتی بیشتر ثبت و منتشر کنند.

ISV مخفف Independent Software Vendor و به معنای فروشنده نرم‌افزار مستقل است.  با سرویس جدید، زمان عرضه محصولات نرم‌افزاری در فروشگاه اینترنتی ابری اوراکل موسوم به Oracle Cloud Marketplace، به چند دقیقه کاهش یافته است. 

دانیل میلر (Dan Miller) معاون ارشد بخش ISV، OEM و Java Sales در شرکت اوراکل معتقد است Oracle Cloud Platform Ready یک فرصت بزرگ برای جامعه شرکای ISV اوراکل به شمار می‌رود‌. 

وی می‌گوید: شرکای ISV ما از طریق Oracle Cloud Marketplace و با پیوستن به طرح‌های نوآورانه‌ای همچون Oracle Cloud Platform Ready می‌توانند بیش از پیش بر نوآوری‌های منحصر به فرد خود نمایند.