ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

سرمایه گذاری ۳۵ میلیون دلاری اچ تی سی در بازار نرم افزارهای کسب وکار

همکاران سیستم- شرکت اچ تی‌سی قصد دارد در بازار نرم افزارهای کسب و کار ۳۵.۴ میلیون دلار سرمایه گذاری کند. اچ تی‌سی با اختصاص این سرمایه قصد دارد نرم افزارهای سازگار با گوشی‌های خود را برای کسب و کارهای مشتری توسعه دهد.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت اچ تی سی، غول کره‌ای صنعت گوشی‌های همراه با خرید ۱۷.۱ درصد از سهام شرکت آمریکایی مگنت سیستم به قیمت ۳۵.۴ میلیون دلار تلاش می‌کند سهم خود از بازار نرم افزارهای کاربردی گوشی‌های تلفن همراه را افزایش دهد. اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد سرمایه گذاری جدید اچ تی سی منتشر نشده است، اما این شرکت در بیانیه‌ای گفته است: این سرمایه گذاری قابلیت‌های اجتماعی، همراه و پردازش ابری را به خدماتی که اچ تی سی به کسب و کارهای مشتری خود ارائه می‌دهد، خواهد افزود.
شرکت مگنت سیستم که در دره سیلکون آمریکا واقع شده است، مشغول طراحی پلت فرم‌هایی برای تولید نسل بعدی نسخه‌های همراه نرم افزارهای کسب و کار است. مگنت سیستم این کار را از طریق ترکیب فناوری‌های همراه با فناوری‌های پردازش ابری و نرم افزارهای اجتماعی انجام می‌دهد.
شرکت اچ تی سی در حالی از سرمایه گذاری ۳۵ میلیون دلاری خود در زمینه توسعه نرم افزارهای کسب و کار خبر می‌دهد، که به تازگی حدود ۴۰ میلیون دلار از سرمایه خود را که صرف این بازار کرده بود، از دست داده است. اچ تی‌سی این چهل میلیون دلار را در شرکتی با نام آنلایو (OnLive) سرمایه گذاری کرده بود، شرکتی که در زمینه عرضه راهکارهای مجازی سازی تخصص دارد و شهرتش را بیشتر مدیون وارد کردن سیستم عامل ویندوز و نرم افزارهای آفیس مایکروسافت به رایانه‌های لوحی آیپد است.
گفتنی است شرکت اچ تی سی در ماه‌های اخیر توانسته است با پشت سر گذاشتن شرکت ریم به پنجمین سازنده گوشی‌های همراه در جهان تبدیل شود. هم اکنون ۶.۴ درصد از بازار جهانی گوشی‌های همراه در اختیار این شرکت کره‌ای است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *